Брежнєва все-таки поступилася чоловіком Герцег: приголомшливе одкровення молодої суперниці

Брежнєва все-таки поступилася чоловіком Герцег: приголомшливе одкровення молодої суперниці - today.ua

Віра Брежнєва, схоже, все-таки програла молодий суперниці Еріці Герцег епічну битву за Меладзе”. Про це можна з високим ступенем ймовірності говорити після того, як Еріка Герцег оприлюднила своє фото з аеропорту.

На знімку дівчина стоїть в оточенні величезних валіз, що затисли її з усіх боків. Однак Герцег не виглядає пригніченою. Втім, як вона виглядає, важко судити, тому що обличчя дівчини приховано під чорною медичною маскою. Та й сама вона вся задрапірована в чорне, у зв’язку з чим хтось навіть залишив коментар під фото:

“Колір настрою чорний”.

Однак судячи з хештегів поруч із фото, настрій у дівчини якраз дуже навіть райдужний.

#відлітаю, #зміни – позначила дівчина своє фото.

Звичайно, прихильники відразу  кинулися розпитувати, куди відлітає, що за зміни і, конкретно, чи причетний до цього Меладзе.

“Ерічка! Москва?”, “Кидаєш Київ?”, “Переїжджаєш чи що? А куди? У Москву?”, “Еріка Москва чекає на тебе”, “Вся Москва горить вся Москва блищить? Еріка там буде жить”, “Як цікаво ,ви пішли з віагри і від Меладзе чи тільки з віагри ?”, – засипали Герцег своїми запитаннями нетерплячі шанувальники.

Втім, конкретних відповідей на ці животрепетні питання вони поки не отримали. Еріка відповіла ухильно. Відповіла, що, так, переїздить до Москви, але поки летить трохи далі.

“Скоро так) але поки трохи далі)” – стримано відповіла Еріка.

Та мабуть для Віри Брежнєвої вже немає секрету, куди переїжджає її молода суперниця. Співачка, схоже, вже змирилася з тим, що програла “битву за Меладзе” і заспокоїлася. Віра одна ходить на світські заходи і, очевидно, тепер буде сама себе продюсувати.

До того ж, іще невідомо, чи не стане російська столиця занадто тісною для двох суперниць. Віра Брежнєва вже активно освоює гастрольний простір Північної Америки. Адже її старша дочка Соня живе і навчається у Лос-Анджелесі. Чи не туди вирішила перебратися і її зіркова мама? Можливо, саме там вона має намір продовжити свою співочу кар’єру. Та й свій косметичний бізнес Віра Брежнєва, очевидно, стала педалювати не випадково.

Ймовірно, саме цей бізнес може стати їй матеріальною підмогою на перший час, поки ефектна співуча блондинка не завоює серця шанувальників у США.

Нагадаємо, нещодавно у Мережі з’явилися припущення, що Віра Брежнєва зробила собі нові груди. Можливо, й це не випадково. Тепер співачка зможе впевнено прокладати собі грудьми дорогу до заокеанського пісенного Олімпу.

Зеленський задекларував свої мільйонні доходи: квартири та будинки в Україні, Великобританії та Італії
Президент Володимир Зеленський 30 травня подав декларацію про свої доходи, в якій зафіксовано інформацію про все майно та активи його сім’ї. Згідно з документом, у...
Підвищення пенсійного віку: Шмигаль назвав вимоги МВФ до України
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль прокоментував українцям вимоги, які висунув Міжнародний валютний Фонд Україні напередодні надання чергового траншу, що відбудеться 6 червня. Що стосується пенсійного питання, то МВФ...
Червень в Україні буде аномальним: синоптики здивували новим прогнозом
Весна в Україні підходить до завершення, і всім українцям цікаво дізнатися, якою буде погода у червні і влітку в цілому. За словами синоптиків, червень не...
Тарзан необачно потряс своїми дзвіночками в кафе: “Тепер чищу вулиці в Лос-Анджелесі”
Тарзан одержав сто годин громадських робіт за появу голим у кафе Лос-Анджелеса. Відео з роботи артист опублікував у своєму Instagram. Сергій Глушко, він же бодібілдер...
Свято 31 травня: народні прикмети і традиції на свято Семи дів
Традиційно 31 травня Православна церква вшановує пам’ять семи мучениць, яким судилося пережити страшні події і гірко постраждати за свою віру. Сім святих дів загинули від...