Брежнєва повністю оголилася на підвіконні: «Миє вікна, чи що?»

Віра Брежнєва, після місяця, проведеного в самоізоляції, вже явно занудьгувала. Нещодавно зірка розповідала, як комфортно почувається в лоні сім'ї, але мабуть, на другому місяці "ув'язнення" поняття про комфорт стали у Віри трансформуватися. І якщо ще тиждень тому вона радувала розчулених шанувальників знімками і зйомками в стилі "вірна дружина і доброчесна мати", то зараз біс волелюбності дедалі частіше тицяє гострим кігтем їй в ребро.

Брежнєва повністю оголилася на підвіконні: «Миє вікна, чи що?» - today.ua

В акурат на Світлій седмиці Віра Брежнєва влаштувала собі спекотну фотосесію, у себе вдома, звичайно. Причому вперше, зізнається зірка, її знімали на web-камеру.

"Моя перша web-фотосесія в об'єктиві @kate_kondratieva ? Як вам такий формат? Яке фото подобається більше?" – звернулася до своїх шанувальників Віра Брежнєва.

На фото, опублікованих Вірою в її Instagram, зірка позує в білій затишній сорочці з м'якої об'ємної тканини, очевидно з флісу. Знімків багато, і на деяких видно, що під цією сорочкою у співачки більше нічого немає. Вийшло місцями гаряче, але все у рамках.

Справжня африканська спека починається на інших знімках, де зірка постала зовсім голою на підвіконні свого будинку. Наготу співачки злегка ретушує лише прозорий тюль, що закриває вікно. Віра знаходиться за тюлем, на підвіконні – так, що залітним гостям, які могли б опинитися на галявині перед будинком, було би на що подивитися. Хоча тим, хто позаду, теж знайшлося на що поглянути. Щоправда, Віра в коментарях написала, що на ній все-таки було присутнє боді тілесного кольору. Можливо і так, але що з ним, що без нього - однаково.

Схоже, що лаври Тарзана, який виконав цей трюк із голою натурою і підвіконням ще до Великодня, не дають спокою Вірі Брежнєвій. Хоча, звісно, не зрозуміло: Тарзан – чоловік Корольової, а спокою не дає Брежнєвій.

Даремно зірка запитала у своїх підписників, яке фото їм сподобалося більше, бо багато коментаторів спробували втопити її в потоці негативу. Але позитив все-таки теж мав місце. Отже, судіть самі. Ми жодні висловлювання тюлем не прикриваємо.

"Вірі стало нудно? Або це протест?!", "Страшні фото, миє вікно чи що... ж", "Вибачте звичайно ,але у вас діти підростають не соромно коли побачать???", "Шли всіх на*ер зі своїми думками, ти топчик!!!", "Ви ж співачка ! А не порнозірка ? ??? або Вам не вистачає уваги ? соромно навіть мені ?♀️", "Всі фото красиві) Віра ви красуня ??", "Красиво? , але... !!!!! і ви кажете що ви Віра Вікторівна??" - відгукнулися підписники.

https://www.instagram.com/p/B_Rf0v6jjmH/

При цьому деякі пригадали їй, що зараз православна Седмиця. Інші заперечили їм, що смуток - гріх, а Брежнєва якраз рятує своїх підписників від смутку. А треті заявили, що Віра своїми знімками зробила день для чоловічої частини аудиторії. З усіх коментарів, мабуть, найбільше порадував такий:

"ВІРА!!! ПОБІЙТЕСЯ ПРОКЛЯТЬ ЖІНОК НА КАРАНТИНІ!!! Чоловіки вдома... нещасненькі.... вразливі... податливі...дружини розслаблені і ненафарбовані... А тут ВИ-БАГИНЯ!))) P. S. Чоловік відправив мене готувати сніданок, а сам милується фото... ВІРА! Я в Вас вірю!!! Зробіть фото в скафандрі-рятуйте звичайних жінок!!!!!!"

Нагадаємо, не так давно Віра Брежнєва опублікувала у своєму акаунті фото, що увійшли в березневий номер журналу Сosmopolitan. На них Віра – сама досконалість. Ну, хіба що, надміру уважними підписниками була помічена маленька деталь: на одному з фото зірки чомусь виявилося шість пальців на нозі. Та хто ж їх рахує, ті пальці, якщо в решті – така краса.