Ані Лорак кусає лікті: колишній чоловік засвітився в товаристві ефектної блондинки

Ані Лорак кусає лікті: колишній чоловік засвітився в товаристві ефектної блондинки - today.ua

Ані Лорак та її колишній чоловік Мурат уже майже два роки живуть нарізно. І, природно, життя обох не стоїть на місці. У них з'являються нові захоплення, які, не виключено, в майбутньому можуть перерости у серйозніші стосунки і навіть можуть привести до нових шлюбів. Зокрема, колишній чоловік Кароліни з'явився на фото з ефектною блондинкою.

Причиною розлучення між Ані Лорак та її чоловіком стала його надмірна велелюбність. Незважаючи на те, що Мурат був одружений на одній з найкрасивіших жінок України, йому цього виявилося замало, і чоловік раз у раз потрапляв у неприємні ситуації, пов'язані з його підвищеним інтересом до інших жінок. Коли ці позашлюбні зв'язки стали активно обговорюватися в Мережі, терпіння Кароліни увірвалося, і вона подала на розлучення. На початку 2019 року подружжя офіційно розірвало шлюб, і кожен став жити своїм життям.

Ані перебралася до Москви, і там знайшла собі нового супутника. Ним став 27-річний саундпродюсер Єгор Глєб, який теж потрапив у Білокам'яну з України. Зі співачкою живе і спільна дочка Ані і Мурата, Софійка. Втім, мама не перешкоджає спілкуванню батька з дочкою, і Мурат часто проводить час із Сонею в Києві.

Ані Лорак кусає лікті: колишній чоловік засвітився в товаристві ефектної блондинки

Тим часом подейкують, що Ані Лорак вже таємно вийшла заміж за Єгора і навіть від нього вагітна. Чи так це насправді, незабаром з'ясується. Принаймні – друге.

Мурат також не гає часу дарма. Після розлучення він не повернувся на батьківщину в Туреччину, а залишився жити в українській столиці. Адже тут у нього бізнес, він представляє компанію Farmasi, яка експортує до багатьох країн косметичну продукцію. Природно, велелюбний турок встигає поєднувати роботу із новими захопленнями. Тим більше, що тепер йому не треба ховати свої захоплення від дружини.

Ані Лорак кусає лікті: колишній чоловік засвітився в товаристві ефектної блондинки Мурат з Самией

Якийсь час Мурат зустрічався із довгоногою брюнеткою Самією Ахметовою. Вони публікували багато спільних знімків, демонструючи усьому світові своє кохання. Однак наприкінці минулого року пара розлучилася.

А нещодавно турецько-український бізнесмен з'явився на фото в товаристві іншої дівчини. Цього разу поряд із ним – ефектна блондинка. Хто ця дівчина, і які стосунки її пов'язують з Муратом, поки невідомо. Фото, опубліковане в сторіз, підписане явно самим Муратом:

"Мурат делает ВСЕМ РОСТА ПРОДАЖ!!!".

Ані Лорак кусає лікті: колишній чоловік засвітився в товаристві ефектної блондинки

У такому підпису немає нічого дивного. Адже для чоловіка слов'янські мови все-таки далекі за звучанням від його рідної. Втім, нині й багато наших співвітчизників пишуть українською і російською нічим не краще за турків. Однак інтрига не в цьому, а в тому, хто ця блондинка: партнерка по бізнесу або більше, ніж партнерка по бізнесу? У будь-якому випадку дівчина гарна, і колишній Ані Лорак часу дарма не гає.

До речі, Ані Лорак теж днями потролили в Мережі за незнання російської граматики. Правда, її шанувальники тут же нагадали, що Кароліна – українка і може не знати усіх тонкощів словотворення в російській мові. Та й взагалі, як показує життя, вони зі своїм незнанням орфографії досягли значно більших успіхів, ніж деякі майстри красного письменства.

Укрпочта, Приватбанк и Ощадбанк будут продавать населению газ: в Нафтогазе готовят нововведение
“Нафтогаз“ планирует продавать газ через отделения “Укрпочты“, ПриватБанка и Ощадбанка. Об этом сообщила директор по взаимодействию с органами государ...
Деякі українці можуть втратити до половини своєї пенсії: ПФУ розповів, хто ці невдахи
В Україні в 2021 році обіцяють тричі підвищувати пенсії. Перше підвищення заплановано з 1 січня, друге - з 1 липня і третє - з 1 грудня. Всі ці етапи ...
Долар раптово подешевшав після тривалого подорожчання: скільки коштує валюта наприкінці тижня
У четвер, 24 вересня, долар вперше за останні півроку впав у ціні. Американська валюта подешевшала на 3 копійки, і на сьогоднішній день долар коштує 2...
“По п'ять тисяч на пенсії“: українців зобов'яжуть погасити борги ПФУ зі своїх зарплат
Дефіцит Пенсійного фонду в 2021 році досягне 203,8 млрд грн. Щоб погасити заборгованість і не залишитися в один прекрасний момент без пенсії, українці...
В Україні будуть продавати житло за доступними цінами: Кабмін вирішив допомогти українцям
Кабінет міністрів України вирішив зробити українцям приємний сюрприз. Уряд має намір скасувати сплату пенсійного збору при купівлі квартири. Завдяки ц...