Аномалія над Південною Атлантикою загрожує людству: від вчених надходять тривожні сигнали

Вчені з NASA попередили людство про величезну діру в магнітному полі Землі, що утворилася над Південною Америкою і Південною частиною Атлантичного океану. Йдеться про сильне ослаблення магнітного поля в цьому районі над земною кулею. Це явище вже отримало назву Південно-Атлантичної аномалії.

Аномалія над Південною Атлантикою загрожує людству: від вчених надходять тривожні сигнали - today.ua

На щастя, поки не йдеться про зникнення магнітного поля, проте воно в цій області дуже ослаблене. Через це вже спостерігаються збої в передачі інформації зі штучних супутників Землі, а також в роботі комп'ютерної техніки. Власне, через це аномалія і привернула увагу вчених.

"Магнітне поле Землі діє як щит навколо планети, відображаючи і вловлюючи заряджені сонячні часточки. Але над Південною Америкою та південною частиною Атлантичного океану присутнє надзвичайно слабке поле, назване Південно-Атлантичної аномалією, або SAA", - говорять у NASA.

Аномалія над Південною Атлантикою загрожує людству: від вчених надходять тривожні сигнали І, що найбільше тривожить, ця аномалія має тенденцію до розростання. Тобто вона невблаганно розширюється в західному напрямку. Які ризики несе ослаблення магнітного поля для жителів нашої планети, краще не думати. Втім, аби мати достатньо яскраве враження про це, можна подивитися фільм "Земне ядро". Він хоч і художній, проте цілком доступно пояснює, що з нами станеться, якщо планета залишиться без свого магнітного поля.

Для початку вийде з ладу вся електроніка, і людство залишиться без доступних засобів комунікації. Якщо магнітне поле ослабне надовго і всюди, то воно не буде захищати землю від потоків так званого сонячного вітру - заряджених частинок, які безперешкодно бомбардуватимуть земну поверхню. При цьому більшість живих організмів на планеті просто вимре від підвищеної космічної радіації. Примітивне життя може зберегтися лише в глибоких печерах. Однак нам, людям, від цього, не буде легше. Ми підемо з лиця планети разом із тваринами та рослинами.

На щастя, зовсім зникнути магнітне поле Землі не може - принаймні найближчі пару мільярдів років. А до того ми що-небудь придумаємо. Навіть ослаблене магнітне поле все ж буде захищати нас, чого не скажеш про всі прилади - вони вийдуть з ладу.

Загалом, у випадку тотального ослаблення магнітного поля Землі, людська цивілізація може бути відкинута в розвитку на десятки, а то й сотні років назад. Але, на щастя, поки про це не йдеться.

А тим часом, на Землі якраз лютує магнітна буря, яка почалася вчора, 20 серпня , і за прогнозами триватиме ще сьогодні і навіть завтра. Пийте більше води, не нервуйте, любіть себе і своє оточення, і ніякі бурі вам не будуть страшні.

Сало полезно для здоровья и фигуры в зимнее время – советы диетолога
Сало особенно полезно для организма в зимнее время года. Переваривая данный продукт, организм выделает много тепла и надолго сохраняет чувство сытости...
З шоу «Холостячка» вибув ще один учасник: Мішина побачила в ньому тільки друга
Шостий випуск реаліті-шоу «Холостячка» став останнім для ще одного учасника. Ксенія Мішина заявила, що бачить в цьому чоловікові лише друга, тому вирі...
Британський трихолог назвав вітамін для профілактики облисіння
Вітамін, який необхідний для живлення киснем волосяних цибулин, тим самим запобігаючи їх загибель, назвав відомий у Великобританії трихолог Філіп Кінг...
Оля Полякова змінила сценічний імідж і стала схожою на Надю Дорофєєву
Популярна українська співачка Оля Полякова змінила імідж, зробила новий макіяж, зачіску, змінила колір очей за допомогою кольорових лінз. Виконавиця д...
Експерт розповів, на скільки реально зростуть пенсії українців в наступному році
Пенсії громадян України в наступному році будуть рости. Зокрема, в березні 2021 року мають бути проіндексовані всі пенсійні виплати. Однак цей приріст...