Анастасія Заворотнюк вже вдома: чоловік не може повірити

Анастасія Заворотнюк уже вдома, її виписали з клініки. Про це повідомляє низка російських ЗМІ із високим ступенем достовірності.

 Анастасія Заворотнюк вже вдома: чоловік не може повірити - today.ua

Припущення про те, що актрису виписали з клініки, в якій вона проходила лікування від раку мозку, з'явилися ще кількома днями раніше. У лікарні перестали з'являтися рідні актриси, і папараці зняли з неї облогу.

48-річну Анастасію виписали  через те, що лікарі більше не бачать сенсу в її подальшому лікуванні. Тобто, можна припустити, що все погано. Хоча можливий і інший варіант: актриса стрімко пішла на поправку.

 Анастасія Заворотнюк вже вдома: чоловік не може повірити

Однак судячи з того, що стан чоловіка Заворотнюк фігуриста Петра Чернишова на межі нервового зриву, радше, вірогідний все-таки перший варіант. Кажуть він відмовляється вірити в те, що його дружина приречена. Взагалі, рідні актриси, як і раніше, нічого не коментують. Водночас, уперше за весь час хвороби актриси, нічого не коментує і її директор Марина Потапова, яка перестала відповідати на дзвінки.

Раніше з'явилися припущення про те, що сім'я Анастасії Заворотнюк, можливо, спробує використати останній шанс – вивезти її за океан на експериментальне лікування у США. Однак вона має бути у транспортабельному стані. Та й немає впевненості, що сама актриса зважиться на такий крок. Адже до цього такому лікування піддавали Жанну Фріске. Результат виявився сумним. Тому цілком ймовірно, що актриса відмовиться від такого експерименту і захоче час, який їй відпущено, провести у колі сім'ї.

Нагадаємо, спливли кадри інтерв'ю, яке Анастасія Заворотнюк давала ще в 2018 році. Уважні глядачі помітили на її шиї невеликий шрам, який може свідчити про те, що актрисі незадовго до цього робили біопсію загрудинний вузлів.