Таролог та астролог назвали дати завершення війни в Україні

Найбільше бажання українців – закінчення війни, яка принесла багато лиха на нашу землю. Відомий таролог Яна Тимощук та астролог Ганна Вергелес спрогнозували розвиток ситуації та назвали орієнтовні дати припинення бойових дій.

Таролог та астролог назвали дати завершення війни в Україні - today.ua

Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і дійшла висновку, що чекати на перемогу у 2023-му не доводиться. Езотерик вважає, що повномасштабна війна з російськими окупантами закінчиться лише через два роки. Вона заявила, що вже з липня 2023 року в Україні буде переломний момент, але повне припинення вогню очікується не раніше ніж у 2025 році.

"Ми відчуватимемо силу і зрушення у травні. 15-й аркан "Диявола", яким володіє РФ, яка увійшла на наші території, закінчується саме в травні. Влітку буде набагато простіше", - поділилася Тимощук.

Раніше таролог зазначила, що рашисти готуються до нового наступу та продовжуватимуть обстрілювати населені пункти. Вона закликала українців у лютому уникати місць великого скупчення людей.

Найнебезпечнішими містами будуть Київ, Одеса, Запоріжжя, Мелітополь, Краматорськ, Житомир та Суми.

Астролог Ганна Вергелес спрогнозувала активні військові дії у лютому-березні 2023-го, а у квітні-червні вона бачить сприятливі умови для переговорного процесу із загарбниками. Вона запевнила, що в Україні буде сприятлива ситуація, а на РФ чекають важкі часи.

"Щодо завершення війни я б виділила три точки: найімовірніше, почнеться мирний процес навесні, навіть ближче до літа - кінець квітня, травня та перша половина червня. Вже з квітня-травня у нас починається інша фаза - дипломатична. Але це як результат березня ", - пояснила фахівець із зірок

Таролог та астролог назвали дати завершення війни в Україні

Наступна дата, коли виток війни зменшиться – листопад 2023 року. Останньою точкою виходу з військових дій названо період з квітня по травень 2024 року. Таким чином, найоптимістичнішим прогнозом закінчення бойових дій є весна наступного року, а в листопаді цього року вирішуватимуть багато гуманітарних проблем.

"От цей процес навіть за найоптимістичніших сценаріїв закінчиться навесні 2024 року", - пояснила Вергелес.

Нагадаємо, раніше астрологічний прогноз щодо закінчення війни представила Альбіна Пономаренко. Вона заявила, що у березні війна вийде на фінішну пряму.

ДЖЕРЕЛОУНИАН