Фінішна пряма: астролог назвала дату, коли закінчиться війна в Україні

Війна в Україні триває вже 11 місяців. Багато політологів, військових експертів, а також астрологів намагаються передбачити дату нашої перемоги. Кожен сам вирішує, кому довіряти, а кому ні. Астролог Альбіна Пономаренко на своєму Youtube-каналі також спрогнозувала події на фронті у найближчі місяці.

Фінішна пряма: астролог назвала дату, коли закінчиться війна в Україні - today.ua

Лютий, на її думку, буде непростим місяцем для ЗСУ – 1 та 2 лютого можливий новий обстріл України, оскільки 3 лютого у Києві відбудеться саміт ЄС. З 12 по 18 лютого  астролог передбачає ще один складний період, але разом з тим будуть і позитивні події - можливе оголошення про передачу нової зброї для ЗСУ, а також деокупація ЗСУ деяких населених пунктів на сході.

З 2 по 10 лютого, або на кілька днів пізніше, Україна має отримати довгоочікувану військову підтримку, а також очікується приплив та фінансові ресурси в економіку країни.

Хороших новин варто очікувати й 18 лютого. А ось 20, 21, 25-27 лютого будуть тяжкими днями. У цей період можливі провокації з боку Білорусії та внутрішні конфлікти.

"Це буде дуже сильна битва. І можливо, вона буде останньою або передостанньою. Тому що ще буде березень, і ми виходитимемо на фінішну пряму цієї війни", - зазначила астролог.

Раніше астролог Яна Тимощук заявила, в яких областях незабаром очікується масштабний наступ росіян.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua