З 1 вересня в українських школах запровадять нові правила: “Все заради безпеки дітей“

Автор: Шевченко Лилия

У МОЗ і МОН кипить робота. Фахівці з двох міністерств вирішують, як почнеться новий освітній процес в Україні і за якими правилами. Дещо вже відомо.

З 1 вересня в українських школах запровадять нові правила: “Все заради безпеки дітей“ - today.ua

Глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 14 липня 2020 р трохи прояснив ситуацію з тим, як же все-таки почнеться новий навчальний рік в Україні і за якими правилами будуть вчитися школярі та студенти.

«При розгляді цих питань та встановлення відповідного регламенту, правил навчання, ми розглядаємо всі без винятку ситуації, в тому числі і такі», – повідомив Максим Степанов, коли мова зайшла про можливе повернення в українські школи навчання у дві зміни.

З 1 вересня в українських школах запровадять нові правила: “Все заради безпеки дітей“Варто зазначити, що у зв'язку з впровадженням навчання дітей у дві зміни відразу ж на порядок денний виходить питання про те, як же буде працювати шкільна медсестра, адже її робочий графік передбачає тільки одну зміну.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Скринінг температури можуть здійснювати й інші працівники школи. Всі ці питання ми закладемо в правилах, які розробляються спільно з МОЗ. Ми намагаємося зробити максимально зручні правила, але в той же час, щоб ці правила створювали безпеку для дітей», – підкреслив глава МОЗ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні планують подовжити дію карантину. Названа попередня дата.