Прогноз погоди від Наталки Діденко: ідеальний час для відпочинку на морі

Народний синоптик Наталка Діденко порадувала українців прогнозом погоди на четвер, 16 липня 2020 р. Метеоролог передбачила помірні дощі лише в деяких областях країни, на решті території буде сонячно і ясно.

Прогноз погоди від Наталки Діденко: ідеальний час для відпочинку на морі - today.ua

За словами Наталки Діденко, 16 липня мешканців України чекають сприятливі погодні умови. Справжнє літо прийде і в Київ, де встановиться сонячна і тепла погода.

В середньому по країні температура повітря складе +22...+27 градусів. Прохолодно буде лише в карпатському регіоні, де місцями стовпчики термометрів зупиняться на позначці +8...+14 градусів.

Дощі з грозами пройдуть на Заході України. Тут очікується поривчастий вітер. Можливі опади також у Вінницькій і Житомирській областях, повідомляє Наталка Діденко.

Прогноз погоди від Наталки Діденко: ідеальний час для відпочинку на моріНа решті території, впевнена народний синоптик, буде сонячно та сухо. Вітер – західний, помірний.

У столиці України, у четвер, 16 липня 2020 р, повітря прогріється до +25 градусів. У першій половині дня опадів не буде, хоча невеликий дощик можливо пройде в деяких районах Києва ближче до вечора.

Щоб дізнатися про погоду на весь липень, прочитайте прогнози синоптиків, які розповіли, чим засмутить і порадує природа українців протягом другого місяця літа 2020.