Названо найшкідливіший чай, який багато хто вважає найкориснішим

Автор: Леся Ловіцька

Вчені назвали найшкідливіший чай, який потрібно вживати з обережністю. Цікаво, що саме цей напій багато хто вважає найкориснішим для організму.

Названо найшкідливіший чай, який багато хто вважає найкориснішим - today.ua

Йдеться про зелений чай, які більшість вживає для схуднення, а також для оздоровлення. Його також радять пити людям, які страждають на підвищений тиск.

Співробітники медичного центру Kaplan в Ізраїлі заявили, що зелений чай є найшкідливішим напоєм для печінки. Його регулярне вживання негативно впливає на роботу органу. Відповідні дані надані в авторитетному міжнародному журналі GastroHep.

Професор Стівен Мельник, який керував дослідженням, стверджує, що зелений чай не призводить до важких патологій органу. Однак його любителі найчастіше зіштовхуються з проблемами у роботі печінки.

Популярні зараз

Вживаний одяг стане недоступним: в Україні підвищать податки на секонд-хенд

Відпочинок на морі в Одесі: названо ціни на житло

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Чому не можна зловживати зеленим чаєм

Виявляється, листя чайного дерева містить ботанічні токсини, які негативно впливають на печінку. Компоненти можуть перетворити чай на найшкідливіший напій для органу, який відповідає за фільтрацію та розщеплення речовин, що надходять в організм. Вони небезпечні і для здорових людей, не кажучи вже про тих, хто страждає на будь-які захворювання.

Активні сполуки у зеленому чаї взаємодіють з іншими продуктами та напоями. Вчені рекомендують не вживати його під час прийому медикаментів та різних БАДів.

Названо найшкідливіший чай, який багато хто вважає найкориснішим

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами Стівена Мельника, надмірне захоплення зеленим чаєм провокувало розвиток печінкової недостатності. Примітно, що її найчастіше діагностували у жінок. Дослідник порадив людям, які часто і у великих кількостях п'ють чай, після появи тривожних симптомів відразу звертатися до лікаря.

Раніше була названа найкорисніша і найшкідливіша кава – дієтологи закликали відмовитися від одного виду напою.