Леоні більше схожа на маму: до мережі потрапили рідкісні фото молодшої дочки Моніки Беллуччі

Мало хто знає, але у Моніки Беллуччі та Венсана Касселя дві дочки. Весь світ зараз говорить про старшу – 18-річну Діву, яка підкорює модельний бізнес. А ось про 12-річну Леоні майже нічого невідомо. Зоряні батьки всіляко захищають приватне життя дочки. Не показують її обличчя на своїх сторінках у соціальних мережах. Лише зрідка довгонога дівчинка з прекрасними маминими рисами обличчя потрапляє в об'єктиви папараці. Цього літа Моніка Беллуччі та її молодша дочка відпочивали у Греції. Місцем призначення вони обрали улюблений острів актриси Парос. Зірка фільму "Малена" та 12-річна Леоні потрапили в поле видимості журналістів у порту Аузи. Італійська актриса виглядала чудово в довгій чорній сукні в білизняному стилі в квітковий принт. Плечі вона прикрила бордовою сорочкою, яку зав'язала на талії, а образ завершила стильними літніми шльопанцями на високій платформі та плетеною солом'яною сумочкою, прикривши обличчя за маскою. Леоні більше схожа на маму: до мережі потрапили рідкісні фото молодшої дочки Моніки Беллуччі Її неповнолітня дочка успадкувала від своїх батьків не менш вражаючу зовнішність, ніж її старша сестра. У віці 12 років дівчинка вже вища за матір – близько 175 сантиметрів, у неї довгі стрункі ноги, і такі ж апетитні форми, як у мами в молодості. Леоні більше схожа на маму: до мережі потрапили рідкісні фото молодшої дочки Моніки Беллуччі Дівчинка для прогулянки в спекотний літній день одягла короткі джинсові шорти та укорочений білий трендовий топ з написом. Образ вона завершила звичайними гумовими в'єтнамками, а волосся прибрала в розпатланий пучок на маківці. Леоні більше схожа на маму: до мережі потрапили рідкісні фото молодшої дочки Моніки БеллуччіЛеоні більше схожа на маму: до мережі потрапили рідкісні фото молодшої дочки Моніки Беллуччі
"Леоні - Моніка в молодості. Вона більше схожа на маму, ніж Діва в її віці", "Все ще дивуюся тому факту, що вона народила Леоні майже в 50 років. Божевільна. Я пам'ятаю, фото Леоні, коли вона ще була немовлям. Як летить час", "Дуже красива і напрочуд романтична", "Леоні така висока", "Схожа на маму", "Молодша більше схожа на Моніку", - пишуть шанувальники в соцмережах.
Нагадаємо, 18-річна донька Моніки Беллуччі в комбінезоні-панчосі знялася в ефектному вбранні та підкорила неземною красою.

Леоні більше схожа на маму: до мережі потрапили рідкісні фото молодшої дочки Моніки Беллуччі - today.ua