Як Оля Полякова навчила старшу дочку цілуватися: «треба трохи розслабляти губи»

Про тонкощі спілкування зі старшою дочкою співачка Оля Полякова розповіла Потапу під час спільного прямого ефіру в Instagram. Фани в захваті, всі тепер хочуть з українською суперблондинкою одружитися, навіть прихильниці.

Як Оля Полякова навчила старшу дочку цілуватися: «треба трохи розслабляти губи» - today.ua

Без зайвої скромності, що загалом властиво виконавиці, вона розповіла Олексію Потапенку про тонкощі виховання дітей. Потап був здивований, заявив, що Оля Полякова – чудова мама.

Українська співачка Оля Полякова не стала приховувати від Потапа і численних глядачів, що у її старшої дочки Марії вже є хлопець, а також про те, що «вони вже "обсипаються в десни". А що, я повинна їй говорити не роби цього? Вона все одно зробить! Вона мені показала, як це робить, а я дала їй пораду трохи розслабляти губи, а то трохи стиснуті»

[embed]https://www.instagram.com/p/CAdcF31pPhv/[/embed]

Оля Полякова додала, що про все інше вона теж буде розповідати Маші. Співачка зізналася, що у неї з дочкою близькі стосунки, дівчина нічого не приховує від своєї зіркової матері та прислухається до її порад.

За словами співачки, зустрічатися з хлопцями вона доньці не буде забороняти, а от заміж віддасть не раніше, ніж їй виповниться 30. Оля Полякова впевнена, що в сучасному світі виходити заміж і народжувати дітей треба не раніше 30 – 35 років.

Нагадаємо, під час прямого ефіру з танцюристом Владом Ямою Оля Полякова розповіла, як крала в шкільні роки, незважаючи на те, що вона була дочкою дипломата, і сім'я ні в чому не відчувала потреби. На що ж спокусилась майбутня українська зірка?