Ретроградний Меркурій вплине на сферу ділових та особистих стосунків: що зміниться з 8 червня

Планета Меркурій перемістилася 29 травня в знак Рака, в якій перебуватиме до 5 серпня. За словами астролога Георгія Лічелі, 1 червня Меркурій увійшов в ретро петлю і почав сповільнювати швидкість свого руху, а 18 червня він розвернеться в ретроградний рух, у якому буде перебувати до 14 липня. Ретроградність цієї планети в першу чергу вплине на сферу ділових та особистих відносин, а також сферу фінансів, краси і мистецтва.

Ретроградний Меркурій вплине на сферу ділових та особистих стосунків: що зміниться з 8 червня - today.ua

Меркурій в Раку вказує на те, що оцінка ситуацій часто буде залежати від вашого настрою та емоцій. Постарайтеся протягом найближчих півтора місяців не піддаватися емоціям, а намагатися міркувати об'єктивно, якщо йдеться про важливі для вас питання.

Меркурій буває у ретроградному русі в середньому тричі на рік, періодами до трьох тижнів. Ретроградність вказує в якомусь роді на повернення до минулого, тому можна сподіватися, що в червні, з урахуванням сьогоднішніх світових реалій, наше життя поступово почне повертатися до колишнього ритму, який був на карантині. Однак, руху вперед не передбачається. До кінця 2020 року, за прогнозом астрологів, якоїсь позитивної динаміки очікувати не варто.

Меркурій відповідає за контакти, спілкування, інформацію, засоби зв'язку, торгівлю, комунікації, транспорт, переміщення та перевезення. Незважаючи на те, що планета розгорнеться в ретроградний рух 18 червня, уже з 8 червня астролог не радить підписувати важливі договори, починати нові проекти, реєструвати фірми, купувати побутові прилади, техніку та автомобілі. Придбані речі можуть виявитися бракованими або прослужать недовго. Також з червня по серпень небажано змінювати роботу.

Ретроградний Меркурій вплине на сферу ділових та особистих стосунків: що зміниться з 8 червня

Ретроградний Меркурій змусить багатьох людей звернути увагу на свої внутрішні проблеми. Деякі особистості стануть розсіяними і не захочуть йти на контакт. В спілкуванні з людьми можуть виникати непорозуміння, в документах виникати помилки, переговори і зустрічі почнуть переноситися і не будуть результативними. Це не найкращий період для навчання та самореалізації. Варто на час зробити паузу, адже ваші справи і вкладення зараз не принесуть бажаного результату. Цілком можливо, що в найближчий місяць ви зустрінетеся з тим, з ким роками не спілкувалися. Меркурій поверне вас ненадовго в минуле, але постарайтеся глибоко в нього не занурюватися.

Раніше астролог Влад Росс озвучив свій прогноз щодо тривалості спалаху коронавіруса в світі, зазначивши, що коронавірус найбільше зачепить країни, народжені під знаками Козерога (Китай) і Стрільця (Італія).

ДЖЕРЕЛОastro.obozrevatel.com