Притула підтримав відставку Вакарчука: “Зробив усе, що обіцяв“

Святослав Вакарчук шокував багатьох своїх фанатів рішенням скласти депутатський мандат, і вже вдруге зняв з себе депутатські повноваження. Він заявив, що політика - це не те, чим він хотів би займатися в житті. Рішення Вакарчука підтримав його колега по партії "Голос" Сергій Притула, в той час, як багато виборців Святослава Вакарчука сприйняли цю новину неоднозначно.

Притула підтримав відставку Вакарчука: “Зробив усе, що обіцяв“  - today.ua

На своїй сторінці на Facebook Притула написав пост, в якому зазначив, що Вакарчук за час перебування в парламенті "зробив усе, що обіцяв" перед виборами, тому його рішення здати депутатський мандат цілком виправдано.

"Перед виборами Святослав сказав журналістам: "Моя мета – привести до влади професіоналів, для яких державні інтереси і справедливість – понад усе". І виконав свою обіцянку. Завів у парламент невелику, але досить професійну команду. За час перебування в парламенті депутати з фракції "Голосу" не зашкварились, не стали тушками, не замовляли повій під час робочого дня, не обіцяли подати воду в Крим, щоб спростити життя окупантам, і не рекомендували пенсіонерам продавати собак, щоб оплатити комуналку. Вакарчук говорив, що він хоче створити партію нового зразка. Не класику української політики, партії лідерського зразка, а партію однодумців", - зазначив Притула.

Притула не бачить ніякої проблеми в тому, що Вакарчук склав свій мандат. Він залишиться ідейним натхненником для "Голосу", лідером якої стала Кіра Рудик.

"І тепер перед командою на чолі з Кірою Рудик стоять нові виклики. Попереду вибори до місцевих рад, вибори мерів по всій Україні. Буде жарко. Але ми сильні і витривалі!", - додав Сергій Притула.

Раніше нардеп від фракції "Голос" Інна Совсун розповіла, що Вакарчук продовжить свою політичну діяльність, але вже в іншому напрямку. Зокрема, він планує долучитись до місцевих виборів.