Вакарчук йшов у Раду з однією метою, яку вже досягнув: як співак обвів всіх навколо пальця

Святослав Вакарчук тріумфально і голосно склав з себе обов'язки нардепа. Про те, навіщо музикант обирався в Раду, адже це не те, чим він хотів би займатися в житті, і в свої сили і талант екс-народний обранець буде вкладати тепер, розповіли в партії «Голос».

Вакарчук йшов у Раду з однією метою, яку вже досягнув: як співак обвів всіх навколо пальця - today.ua

Як повідомила колега співака, нардеп від фракції «Голос» Інна Совсун, Святослав Вакарчук склав з себе мандат народного депутата Верховної Ради України, однак партійний квиток він здавати не планує. Рок-виконавець продовжить свою політичну діяльність в дещо іншому напрямку. Вакарчук планує долучитись до місцевих виборів.

Інна Совсун нагадала, що головною місією Святослава Вакарчука було «завести людей в парламент». Саме для цього він виступив «обличчям» партії «Голос». Нардеп додала, що музикант ніколи не приховував своїх справжніх намірів, коли йшов на вибори в Раду.

Він завів нових людей у владу – це і є його головне досягнення, заради якого він двічі йшов у Раду. Ймовірно, що після цього Святослав Вакарчук відчув свій обов'язок виконаним, і вирішив не мучитися вивченням та прийняттям законів, за якими житиме країна.

Вакарчук йшов у Раду з однією метою, яку вже досягнув: як співак обвів всіх навколо пальцяСовсун пояснила, що член партії «Голос» залишиться в політиці, просто він буде працювати на місцевих виборах.

Крім того, Інна Совсун зазначила, що Святослав Вакарчук був сильним лідером, тому проти нього не раз здійснювалися гучні інформаційні нападки Портнова та інших. Така ситуація створювала багато проблем для лідера групи «Океан Ельзи».

Що стосується партії «Голос», то Інна Совсун вважає, що їм ще доведеться довго переконувати суспільство в тому, що члени партії хочуть працювати на інтереси українців. Адже на сьогоднішній день рейтинги партії не радують. На жаль, популярність Вакарчука тут виявилася не дуже ефективною.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук у п'ятницю, 11 червня 2020 р, організував зустріч із журналістами, під час якої заявив про те, що іде з Верховної Ради, складаючи з себе повноваження народного депутата. Що розповів музикант представникам ЗМІ?