Омолоджуючий макіяж 2020: що радить професійний візажист

Макіяж здатний як підкреслити сильні сторони у зовнішності дівчини, так і зістарити її. Не потрібно соромитися свого віку, тим більше, що за допомогою косметики можна збавити собі пару років і виглядати значно молодшою.

Омолоджуючий макіяж 2020: що радить професійний візажист  - today.ua

Візажисти радять у 2020 році звертати увагу на три важливих нюанси в макіяжі, які допоможуть зробити ваш образ природним та натуральним.

Підготовка шкіри

Це найголовніший секрет. Якщо ваша шкіра правильно підготовлена до нанесення інших елементів макіяжу, то вони за замовчуванням будуть виглядати чудово. Перш ніж нанести тональну основу, ретельно зволожте шкіру кремом (особливо в зимовий час). Потім нанесіть праймер, який розгладить всі нерівності. І тільки після цього перейдіть до тонального засобу.

Додати об'єму губам

Щоб омолодити губи, потрібно додати їм об'єму. Для цього обведіть контур губ олівцем, колір якого ідентичний кольору ваших губ. Як правило, це класичні нюдові відтінки. Ними можна повністю "заштрихувати" губи перед нанесенням помади, щоб досягти більш стійкого ефекту.

Омолоджуючий макіяж 2020: що радить професійний візажист

Прибрати темні тіні

Сірі і чорні тіні на очах часто додають жінкам до десяти років. Також вони не завжди виглядають естетично, а при неправильній тушовці - більше схожі на бруд. Для того, щоб візуально омолодити обличчя, краще віддати перевагу теплим відтінкам коричневого. Більш холодний відтінок можна помістити на складку повіки, а більш теплий, з легким шиммером - накласти на рухому повіку.

Раніше повідомлялося, які помилки в макіяжі додають жінкам зайвих років.

ДЖЕРЕЛОtv.ua