Настя Каменських похизувалась фігурою після схуднення: фото в купальнику

Настя Каменських, відома українська співачка та дружина Потапа, опублікувала на своїй сторінці в Instagram-stories фото в блакитному купальнику. На публікації помітно, що артистка схудла і має чудову фігуру.

Настя Каменських похизувалась фігурою після схуднення: фото в купальнику - today.ua

У кадрі Настя Каменських позує в бікіні, вихваляючись вигинами свого тіла і спокусливими формами після схуднення. Так, спочатку Настя Каменських показує груди в купальнику, потім повертається до камери спиною, демонструючи сідниці.

Видно, що співачка помітно схудла завдяки інтенсивним заняттям спортом. Каменських має струнке та підтягнуте тіло, яке вона охоче демонструє на фото та відео, отримуючи безліч компліментів від шанувальників.

Настя Каменських похизувалась фігурою після схуднення: фото в купальнику

Нагадаємо, раніше колишня дружина Потапа Ірина Горова розповіла, що Настя Каменських не дуже хоче спілкуватися з її 11-річним сином Андрієм.

"Не дуже вони спілкуються. У них немає якихось взаємин… Немає теплих відносин. Ми не одна велика родина", — розповіла Ірина Горова.

Вона також зізналася, що Потап (Олексій Потапенко) багато часу проводить з сином, приходить до них додому. Вона і Олексій є співпродюсерами створеної ними компанії MOZGI Entertainment, разом працюють.