Надія Мейхер порадувала фанатів природною красою

88
Надія Мейхер порадувала фанатів природною красою - today.ua

Колишня учасниця гурту “ВІА Гра”, співачка Надія Мейхер продовжує ділитися з шанувальниками фотографіями без макіяжу, на яких зірка виглядає максимально природно і привабливо. У повсякденному житті артистка уникає великої кількості декоративної косметики, віддаючи перевагу природній красі. На останньому фото в Instagram зірка позує в чорному светрі і з витонченим чокером на шиї. На її голові злегка недбала зачіска, а на обличчі – сліпуча посмішка.

“Ажурне життя”, – підписала яскравий знімок виконавиця.

Підписники Мейхер засипали Надю схвальними компліментами і зізналися, що вона завжди сонячна, незважаючи на погодні умови та пори року.

“Захоплююся! Чудова жінка!”, “Натуральна красуня”, “Випромінюєш щастя”, “Харизматична”, “Вся цвітеш”, “Трохи не нафарбована, але завжди жіночна і сексуальна”,”Наша природність залежить від внутрішнього стану”, “Ви така сонячна”, – написали фоловери.

Цього року Надія Мейхер дебютувала у фільмі Оксани Байрак “Ніщо не трапляється двічі”. Артистка наголосила, що завжди хотіла втілити на екрані не роль фатальної красуні, а зіграти життєвого персонажа з непростою долею і характером. І їй нарешті випала така можливість.

Раніше Надія Мейхер поділилася з шанувальниками ще одним фото без макіяжу, на якому дехто не впізнав у ній ту гламурну зірку, яку вони звикли бачити на сцені і на червоних доріжках.

загрузка...