Мінус 10 кг на диво-дієті: Любов Успенська розповіла про своє схуднення

Російська співачка Любов Успенська, яку називають "королевою шансону", розповіла, як їй вдалося схуднути на 10 кг. За словами артистки, вона просто перестала їсти після шостої вечора. Від їжі зірка відволікає себе думками про роботу.

Мінус 10 кг на диво-дієті: Любов Успенська розповіла про своє схуднення  - today.ua

Дієтолог Олена Соломатіна підтвердила, що схуднути "методом Успенської" можна. Багато жінок, відмовляючи собі в пізніх вечерях, скидають зайві кілограми за кілька тижнів без особливих зусиль.

За словами фахівця, важливо переформатувати свій мозок таким чином, щоб не думати про їжу. Для цього можна перенаправити увагу на зовсім інші речі. Закохані або захоплені чимось люди можуть взагалі забути поїсти, а тому і худнуть.

Мінус 10 кг на диво-дієті: Любов Успенська розповіла про своє схуднення

Цей метод схуднення ефективний у тих випадках, якщо людина рано засинає, близько 10 вечора. Інакше відмова від їжі буде супроводжуватися стресом через довгий період голодування. Деякі люди не можуть потім заснути, що не сприяє нормальному обміну речовин.

Наукових доказів безсумнівної користі такого принципу харчування немає. Вважається, що людський організм влаштований таким чином, що він активно засвоює і перетравлює їжу в першій половині дня. А ось усе з'їдене ввечері і на ніч назавжди залишається з нами. Максимум енергії від їжі організму потрібно в період 12:00-16:00. Однак це не означає, що в цьому проміжку потрібно запихати в себе булочки, тістечка і чіпси.

Раніше повідомлялося, що колишній віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко скинув 30 кг і ще збирається схуднути мінімум на 10 кг.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua