Манікюр на зиму: які тренди вийдуть з моди в 2020 році

У 2020 році багато улюблених дівчатами відтінків і прикрас нігтів вийдуть з моди. Це не означає, що потрібно обов'язково відмовитися від улюблених страз, класичного френча або неонового манікюру. Кожна дівчина сама обирає, яким тенденціям їй слідувати, щоб відчувати себе королевою! Однак, ми підготували добірку антитрендів в манікюрі на найближчий сезон, яка скоротить перелік варіантів для манікюру представницям слабкої статі.

Манікюр на зиму: які тренди вийдуть з моди в 2020 році - today.ua

Геометричний принт

Не можна заборонити дівчині виводити на нігтях геометрично вивірені візерунки, трикутники, квадрати і ромби, однак, цієї зими з таким дизайном вона буде виглядати як людина, що спізнилася на потяг, але не підозрюючи про це. Однотонне покриття буде виглядати набагато краще.

Манікюр на зиму: які тренди вийдуть з моди в 2020 році

Втирка

Вибираючи покриття зі складним перламутровим відтінком, металізовані наклейки або симетрично розставлені стрази, ви позбавляєте себе можливості спробувати щось новеньке. Все це можете залишити на майбутнє, коли захочеться поностальгувати.

Квіткові візерунки

Рослинні візерунки вже давно виглядають на нігтях досить дивно. Квіточки, листочки та ягідки залишилися у минулому. Не бійтеся пробувати щось новеньке. Поговоріть з майстром нейл-арту і підберіть стильну альтернативу застарілому дизайну, яка припаде вам до душі і буде виглядати стильно.

Манікюр на зиму: які тренди вийдуть з моди в 2020 році

Стрази

Багато дівчат звикли рясно прикрашати один або два нігті стразами, а на інших нігтях залишати тільки покриття. У новому сезоні 2020 правила змінюються: тепер стрази потрібно рівномірно розподілити по всім нігтям. При цьому симетрія і мінімалізм збережуться і весь блиск залишиться при тобі.

Матове покриття

Експерименти з матовими текстурами тривають у дівчат вже не один сезон. Однак, якщо ви хочете бути в тренді, тоді відмовтеся від цього дизайну, і виберіть краще однотонний манікюр зі звичайним покриттям. Головне в цьому сезоні не змішувати "все і відразу". Визначтеся з одним видом дизайну і не бійтеся мінімалізму. Він нині вітається у всьому.

Раніше повідомлялося, які ТОП-3 ідеї можна запозичити для зимового манікюру.

ДЖЕРЕЛОcosmo.ru