”Київстар” закриє низку тарифних планів: названо дату

4932
"Київстар" закриє низку тарифних планів: названо дату - today.ua

Український мобільний оператор “Київстар” заявив про чергове закриття ряду тарифних планів для своїх абонентів. Припинення дії стартових пакетів почнеться з 21 лютого 2019 року. Про це повідомляється на офіційному сайті “Київстару”.

Today, ua спробував з’ясувати, чому “Київстар” вирішив закрити деякі тарифні плани.

У компанії “Київстар” пояснили, що “кожному абоненту буде запропоновано альтернативний тарифний план з діючої лінійки з поліпшеннями умов і великим обсягом послуг. У діючих тарифних планах надається більше хвилин для дзвінків на деякі популярні напрямки, більше мегабайт мобільного інтернету, більше додаткових послуг” .

Також на офіційному сайті “Київстару” повідомляється, що, починаючи з 22 лютого, “Київстар” припинить надавати абонентам наступні інтернет-пакети: “Пошук”, “Спілкування”, “Розваги”, “Безлімітний Інтернет”, “Інтернет 1000”, “вільний Інтернет”.

У абонентів буде можливість ознайомитися з запропонованим пакетом послуг, і в разі, якщо з яких-небудь причин абоненту не підійдуть дані тарифні плани, він зможе вибрати будь-який інший діючий і перейти на нові умови обслуговування.

Якщо абонент не змінить свій тариф самостійно, то автоматична заміна відбудеться в один з днів у період з 21 лютого по 15 квітня на запропонований оператором тариф, при цьому навіть після автоматичного підключення запропонованого оператором тарифу, абонент може змінити його безкоштовно на будь-який інший з доступних.

Нагадаємо, з 8 лютого мобільний оператор “Київстар” почав блокувати зв’язок з російськими номерами, які використовуються на непідконтрольній Україні території в Донецькій і Луганській областях, а також у Криму і на окупованих територіях Грузії (абхазький і цхінвальський регіони).

загрузка...