Vodafone запустив новий безлімітний тариф за привабливою ціною

Vodafone продовжує розширювати покриття по Україні та пропонує своїм абонентам нові тарифи за привабливими цінами. Тарифні плани мобільного оператора розраховані на різні категорії споживачів, тому вам не доведеться переплачувати зайві гроші, якщо, наприклад, вам не потрібен інтернет або потрібно більше хвилин на розмови. Є тарифи, які поєднують у собі декілька функцій. Наприклад, тарифний план Vodafone SuperNet Turbo підійде тим абонентам, які багато розмовляють у мережі і в той же час часто користуються інтернетом.

Vodafone запустив новий безлімітний тариф за привабливою ціною - today.ua

За 75 гривень на місяць користувачі можуть отримати триста хвилин дзвінків на будь-яких операторів, а також на стаціонарні номери, і три гігабайти інтернету на день, що можна вважати безлімітом. Цього буде цілком достатньо, щоб не відмовляти собі у приємному спілкуванні з друзями та перегляді необхідної інформації в інтернеті. За необхідності можна безкоштовно підключити послугу "Багато розмов". Вартість тарифу через 3 місяця користування тарифом зросте до 100 гривень.

Тариф діє по всій Україні та є неймовірно зручним у використанні. За розумні гроші абоненти отримують крім дзвінків по Україні, також безліміт за кордон, всього за 3 гривні на день та смс-повідомлення за 0,50 грн.

Раніше повідомлялося, що Vodafone забезпечить пасажирів столичного метрополітену якісним 4G зв'язком. До кінця 2020 року інтернет має запрацювати на усіх станціях.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua