“Вісім зайвих кілограмів“: Могилевська вперше назвала свою вагу

Відома українська співачка Наталія Могилевська, яка в останньому інтерв'ю зізналася, що закохана, вперше розсекретила публіці свою вагу. У програмі "Слава+", яка виходить на YouTube-каналі "Радіо Люкс", артистка зізналася, що зараз важить 68 кілограмів і вважає, що у неї вісім зайвих кіло. Однак, Могилевська говорить про вагу без сорому і навчилася сприймати себе такою, яка вона є.

“Вісім зайвих кілограмів“: Могилевська вперше назвала свою вагу - today.ua

"Жінка повинна бути привабливою. Раніше я говорила, що це все фігня, зовнішність. Я була феміністкою. Я змушена визнати, жіноча привабливість дуже важлива. Ми всі повинні бути чистенькими, здоровими і обов'язково красивими", - сказала Наталія.

Артистка не приховує, що раніше переживала за свою фігуру, але зараз говорить, що це не має значення. Могилевська не біжить за стандартами і дуже уважно стежить за своїм харчуванням і зовнішнім виглядом.

"Я не народилася зі стандартною зовнішністю, зі стандартною фігурою, я маленька, худенька була завжди. Я була без особливих грудей. Я така як гімнастка – жилава, спортивна. Я і в дитинстві не була у суперформі", - поділилася зірка.

Вона додала, що кожен день займається танцями і активно продовжує свою творчу кар'єру.

“Вісім зайвих кілограмів“: Могилевська вперше назвала свою вагу

"Має значення, щоб я була здорова, я кожен день танцюю, щоб у мене було нормальне харчування, щоб я була у рамках і тоді я собою задоволена і мені плювати, могла б я зробити собі пластичну операцію, щось подовжити або вкоротити", - прокоментувала співачка.

Раніше Наталія Могилевська відкрила таємницю своїх стосунків з чоловіком.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua