В Україні будуть стягувати мито з інтернет-покупок

В Україні з 1 липня 2019 року будуть стягувати мито з інтернет-покупок дорожче 100 євро. Відзначається, що поштові оператори і компанії, що надають послуги міжнародної доставки посилок, вже почали повідомляти своїх клієнтів про прийдешні зміни в правилах митного оформлення закордонних посилок.

В Україні будуть стягувати мито з інтернет-покупок - today.ua

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Верховна Рада України разом з держбюджетом на 2019 рік прийняла законопроект №9260, яким серед іншого знизила поріг безмитного ввезення інтернет-покупок для фізосіб-одержувачів з нинішніх 150 євро до 100 євро. Датою набрання зміною чинності визначили 1 липня 2019 року.

Правда, поки не ясно, яким чином це буде працювати і торкнеться ця привілей всіх або тільки деякі категорії підприємців отримають підвищений ліміт. Ще треба дочекатися додаткових роз'яснень фіскальної та митної служб.

Нагадаємо, один з лідерів експрес-доставки в Україні змінив правила відправлення вантажів. Тепер всі посилки, які важать більше 1 кг, не будуть упаковувати в плівку, а тільки в коробку. У компанії Нова Пошта пояснили, що провели статистичні підрахунки і з’ясували, що обмотаний плівкою вантаж, будь-то навіть одяг або інші речі, не вимагають особливої упаковки, частіше пошкоджується. Щоб уникнути цього, компанія вирішила ввести нові правила. Також відомо, що через зростання цін на паливо Нова Пошта підвищила свої тарифи на 11-25%.

Раніше стало відомо, що «Укрпошта» з 1 травня також підвищила тарифи для двох видів міжнародних поштових відправлень — “дрібний пакет” і “мішок” М». А з 1 червня 2019 року їх вартість зросла з 2 до 2,5 доларів.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net