У Туреччині дружиною Зеленського зробили Віру Брежнєву: подейкують, Меладзе збирає тітушок під Офіс президента

Автор: Марченко Любов

У Туреччині переплутали жінок президента Зеленського. Масова газета Нurriyet замість фото першої леді надрукувала знімок Віри Брежнєвої, повідомляє glavred.info.

У Туреччині дружиною Зеленського зробили Віру Брежнєву: подейкують, Меладзе збирає тітушок під Офіс президента - today.ua

Одне з великих друкованих видань опублікувало інформацію про хворобу дружини президента Олени Зеленської. В газеті написали, що у першої леді виявлений COVID-19, і що вона зараз проходить лікування у медичному закладі. Природно, публікацію проілюстрували знімком українського гаранта і його дружини. Ось тільки на фото не Олена Зеленська, а Віра Брежнєва.

Як виявилося, газетярі випадково поставити фото того періоду, коли Зеленський і Брежнєва грали головні ролі у кінострічці "8 кращих побачень". Вони знайшли знімок постера до фільму. На фото з "подружжям", природно, теж не діти Зеленського, а хлопчик і дівчинка, які знімались у фільмі.

У Туреччині дружиною Зеленського зробили Віру Брежнєву: подейкують, Меладзе збирає тітушок під Офіс президента

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Виявивши такий прокол (підозрюємо, що газетярі виявили його не самі), в інтернет-версії газети фото швиденько замінили, проте в надрукованих екземплярах знімок зостався колишнім. А тираж газети такий собі не маленький - 300 тисяч.

Не відомо, як відреагувала на це Олена Зеленська: ймовірно, їй зараз не до газетних проколів. А от Костянтин Меладзе, подейкують, вже збирає під ОП своїх тітушок – розбиратися з Зеленським.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До речі, у турецьких ЗМІ це вже не перший прокол з українською першою леді: одного разу вони назвали її Ольгою.

Нагадаємо, у Олени Зеленської коронавірус спочатку протікав безсимтомно, однак згодом у неї розвинулася двостороння пневмонія, і дружину президента довелося госпіталізувати.