Трикотажна сукня в рубчик з широким поясом: Кейт Міддлтон показала ідеальне повсякденне вбрання

Принцеса Кейт Міддлтон віддає перевагу практичним речам навіть для особливих виходів у світ. Днями дружина принца Вільяма презентувала свій проект, присвячений розвитку дітей молодшого віку у Лідському університеті. На зустріч зі студентами вона одягла лаконічну сукню молочного відтінку довжиною до коліна та з широким поясом, розшитому камінням.

Трикотажна сукня в рубчик з широким поясом: Кейт Міддлтон показала ідеальне повсякденне вбрання - today.ua

Кейт не часто носить сукні від британського дизайнера Вікторії Бекхем, але на цей раз її вибір зупинився саме на цьому вбранні. Вартість сукні близько 1480 доларів.

Фасон цієї сукні повністю відповідає стилю Кейт Міддлтон. Трикотажну сукню в рубчик принцеса поєднує з високими замшевими чоботами від Gianvito Rossi на підборах. Образ доповнює сумка-валіза смарагдового кольору та двобортне пальто на чотирьох ґудзиках у такій же кольоровій гамі, пошитому на замовлення дизайнером Alexander McQueen.

Трикотажна сукня в рубчик з широким поясом: Кейт Міддлтон показала ідеальне повсякденне вбрання

Кейт одягла золоті сережки-кільця і зробила хвилясту укладку. На обличчі у принцеси Уельської – легкий макіяж.

У Лідському університеті Кейт Міддлтон відвідала лекцію "Психологічні підходи до розуміння та підтримки навчання дітей" та обговорила зі студентами можливості раннього розвитку.