Стало відомо, хто спіймав весільний букет Насті Каменських

У четвер, 23 травня, відбулося довгоочікуване весілля репера Потапа і співачки Насті Каменських. Святкова церемонія проходила в ресторані Fabius, який розташований недалеко від Києва. На заході було чимало традицій, в тому числі й обряд, пов'язаний з киданням букета.

Стало відомо, хто спіймав весільний букет Насті Каменських  - today.ua

Відео цього зворушливого моменту потрапило в мережу. На кадрах видно, як за спиною у нареченої зібралися незаміжні дівчата, присутні на святі. Згідно з прикметою, дівчина, яка зловить букет нареченої, невдовзі вийде заміж.

Настя Каменських вирішила полоскотати нерви незаміжніх дівчат і кинула букет не відразу. У підсумку, весільний букет Каменських дістався щасливої гості, особистість якої невідома.

Також на весілля Насті і Потапа був обряд з розрізанням святкового торта. Молодята нагодували один одного ласощами, а потім, забруднені кремом, поцілувалися. Багаторівневий кремовий торт був прикрашений різними ягодами і дерев'яними фігурками.

Стало відомо, хто спіймав весільний букет Насті Каменських

Як повідомлялося, спеціальною гостею весілля Потапа і Насті була Вєрка Сердючка, яка подарувала нареченій величезний букет квітів і весь вечір радувала близьких і рідних зіркової пари своїми піснями.

Нагадуємо, свій перший танець Потап і Настя танцювали під нову пісню Потапа "Константа", яку репер презентував у день весілля.