Спека посилиться, місцями пройдуть дощі: синоптики озвучили прогноз на початок тижня

На цьому тижні в Україну повернеться спека. Прогнози синоптиків про аномально спекотний серпень, ймовірно, почнуть збуватися. Антициклон поступово йде з країни, залишаючись лише в деяких західних областях. У всіх інших регіонах прогнозується суха і сонячна погода, денна температура повітря весь тиждень в середньому буде +27 ... +30 градусів.

Спека посилиться, місцями пройдуть дощі: синоптики озвучили прогноз на початок тижня - today.ua

За прогнозом синоптика Наталки Діденко, з 17 серпня денні температури досягнуть +25 ... +30 градусів, а в подальшому спека тільки посилиться. Опади можливі лише на Прикарпатті. Рясні дощі вірогідні 20 серпня, разом з ними прийде невелике похолодання. Уже до наступних вихідних опади припиняться і по всій території країни буде жарко.

Згідно з прогнозом Укргідрометцентру, в понеділок, 17 серпня, середня температура повітря по країні буде від +27 до +29 градусів. У Миколаєві і Одесі - до +28 ... +30 градусів. У Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській областях пройдуть дощі. Вдень стовпчики термометрів покажуть від +26 до +28 градусів. У Києві тиждень почнеться без опадів, вдень +27 ... +29 градусів, вночі термометри опустяться до +13 ... +15 градусів. Вітер північно-західний, 3-8 м /с. Спека посилиться, місцями пройдуть дощі: синоптики озвучили прогноз на початок тижня У вівторок, 18 серпня, в західному регіоні опади посиляться. Дощі накриють Рівненську, Житомирську, Чернівецьку, Тернопільську області. Вдень температура повітря складе +25 ... +27 градусів, вночі синоптики передають +14 ... +16 градусів. У всіх інших областях погода стане ще спекотніше, ніж днем раніше. Стовпчики термометрів у центральних, південних і східних областях піднімуться до +29 ... +31 градуси, опадів не буде. Вітер північно-східний, 3-8 м /с. Спека посилиться, місцями пройдуть дощі: синоптики озвучили прогноз на початок тижняУ кінці тижня опади перемістяться ближче до столиці, однак, холодніше при цьому не стане. Серпнева погода продовжить бути пляжною, тому сміливо насолоджуйтеся останніми тижнями літа.

Раніше повідомлялося, що наші предки по погоді 17 серпня, на Явдоху Огірницю, передбачали погоду на листопад.