Шоколадний манікюр 2020: актуальний тренд цієї зими (фото)

Зимовий манікюр 2020 в коричневих і золотистих відтінках дуже добре вписується в зимовий антураж. У поєднанні з новорічними візерунками, такий манікюр буде виглядати елегантно і святково. Виберіть для зустрічі Нового 2020 року Білого Металевого Щура вбрання у бежевих, білих або пісочних тонах, і тоді коричневий манікюр заграє на руках по-особливому.

Шоколадний манікюр 2020: актуальний тренд цієї зими (фото) - today.ua

Шоколадний градієнт

Новорічний манікюр в градієнтному стилі буде виглядати відмінно на нігтях будь-якої довжини. Комбінуйте кілька шоколадних відтінків, подарувавши кожному нігтику своє особливе оформлення. Хоча б один ніготь прикрасьте ніжною сніжинкою, ялинковою іграшкою або "в'язаним" візерунком. Головне, як і в будь-якому іншому манікюрі, не перестаратися з декоративними елементами.

Шоколадний манікюр 2020: актуальний тренд цієї зими (фото)

Шоколадний пінний манікюр

Коричневий пінний манікюр буде виглядати на нігтях дуже оригінально, адже це абсолютно новий тренд в зимовому манікюрі 2020. Для такого ефекту збиту пінку наносять на непросушенний шар гель-лаку, а потім полемізують. Бульбашки можуть бути "непередбачувані", тому кожен ніготь буде мати свій неповторний дизайн. Необов'язково декорувати в такому стилі все нігтики, досить поекспериментувати з одним-двома. Можна прикрасити інші нігті блискітками, камінчиками, створивши свій неповторний новорічний дизайн.

Шоколадно-золотий манікюр

Відтінки коричневого лаку краще за все поєднуються з золотими візерунками і оформленням. Це можуть бути золоті смужки, гліттер на нігтях, фольга або блискітки. Напередодні Нового 2020 року можете попросити свого нейл-майстра намалювати на нігтях маленьку мишку, а можна спробувати й інші варіанти декору на ваш смак.

Шоколадний манікюр 2020: актуальний тренд цієї зими (фото)

Раніше Today.ua назвав найкращі новорічні варіанти манікюру кольору марсала.

ДЖЕРЕЛОglavred.info