Зірка студії “Квартал 95” Олена Кравець зізналася, чому не хоче бути Оленою Зеленською

Зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець зізналася, чому не хоче бути Оленою Зеленською - today.ua

Олена Кравець розповіла в ефірі програми “ЖВЛ” про те, скільки сил забирає у неї студія “Квартал 95”. Олена та її друзі, включаючи Володимира Зеленського, стали популярними ще тоді, коли вони всі були дуже молоді. Багато з них лише створювали сім’ї і народжували дітей. Акторам доводилося розриватися між сімейними обов’язками, вихованням дітей і роботою.

Олені довелося принести в жертву роботі час, який вона мала віддати своїй старшій доньці Маші. На щастя, батьки взяли на себе турботу про первістка молодої сім’ї і підняли Машу на ноги. Спочатку, зізнається Олена, їй доводилося розриватися між Києвом та Кривим Рогом. Однак потім вони з чоловіком вирішили забрати доньку до себе.

Через скажену гонку, пов’язану з роботою, Кравець не змогла виносити двох своїх дітей. Тому, четверта за рахунком, вдала вагітність, коли Олена змогла виносити і народити двійню, стала для них із чоловіком величезним щастям і нагородою за все пережите.

Олена Кравець з чоловіком

Олена Кравець також розповіла, що президентство Володимира Зеленського не вплинуло на їхню дружбу. Сім’ї, як і раніше, дружні між собою, проте рідше спілкуються через те, що подружжя Зеленських сьогодні дуже завантажене, і в них катастрофічно мало вільного часу. При цьому Олена щиро захоплюється своєю кумою і тезкою – першою леді Оленою Зеленською. Каже, що та дуже органічно увійшла в свою нинішню роль і гідно в ній виглядає.

“Вона дуже гідно, по-жіночому, і в той же час неймовірно сильно, себе транслює. І мені подобається. Вона не суперечить собі. Вона нічого там не зображує, вона така є”, – говорить про подругу Олена Кравець.

Хоча сама Олена Кравець зізналася, що не хотіла б опинитися на місці першої леді, коли на тебе покладена така відповідальність, і твоє життя усі розглядають мало не під мікроскопом.

“Я їй говорила: “Я б не змогла”. Вона мені: “Та перестань ти , я на тебе дивлюся, як ти виходиш, посміхаєшся”. Але це все інше. Я кажу: “Я – на сцені “України”, а ти на світовій арені”. Ну, це зовсім інші масштаби”, – зізналася зірка студії “Квартал 95”.

Нагадаємо, Олена Кравець на карантині, нарешті, відчула себе жінкою. Зірка студії “Квартал 95” показала, як вона із задоволенням займається на кухні випічкою на пару з молодшою донькою Катею.

Лєра Кудрявцева осоромилися перед чоловіком: “Що це м’якеньке в штанях?”
Лєра Кудрявцева скаржиться на тяготи карантинного життя. Телеведуча каже, що вимушене домашнє ув’язнення перетворило її на куховарку. Цілий день вона готує сніданки, обіди і вечері...
Як спекти смачні паски: найбільш вдалий рецепт великодньої випічки на заварному тісті
Ніжні, повітряні і неймовірно ароматні паски виходять на заварному тісті. Від такої пасхальної випічки всі в захваті. При цьому спекти смачні паски на заварному тісті...
Надія Бабкіна досі в комі: залишається тільки сподіватися
Надія Бабкіна, як і раніше, перебуває в медикаментозній комі, в яку її вели кілька днів тому. Лікарі утримуються від будь-яких прогнозів, позаяк немає позитивної динаміки....
ПриватБанк не повертає українцям депозити: подробиці скандалу
ПриватБанк звинуватили у відмові клієнту повернути гроші з депозиту. Незважаючи на те, що термін закриття депозиту вже закінчився, банк без відома клієнта продовжив його дію....
“Щоб не з’їхати з глузду”: Комаровський розповів, чи варто гуляти з дітьми під час карантину
Карантин, введений в Україні попередньо до 24 квітня, кардинально змінив щоденний режим багатьох українців. І хоч деякі і продовжують ігнорувати правила карантину, більшість все ж...