Зірка студії “Квартал 95“ Олена Кравець зізналася, чому не хоче бути Оленою Зеленською

Зірка студії “Квартал 95“ Олена Кравець зізналася, чому не хоче бути Оленою Зеленською - today.ua

Олена Кравець розповіла в ефірі програми "ЖВЛ" про те, скільки сил забирає у неї студія "Квартал 95". Олена та її друзі, включаючи Володимира Зеленського, стали популярними ще тоді, коли вони всі були дуже молоді. Багато з них лише створювали сім'ї і народжували дітей. Акторам доводилося розриватися між сімейними обов'язками, вихованням дітей і роботою.

Олені довелося принести в жертву роботі час, який вона мала віддати своїй старшій доньці Маші. На щастя, батьки взяли на себе турботу про первістка молодої сім'ї і підняли Машу на ноги. Спочатку, зізнається Олена, їй доводилося розриватися між Києвом та Кривим Рогом. Однак потім вони з чоловіком вирішили забрати доньку до себе.

Через скажену гонку, пов'язану з роботою, Кравець не змогла виносити двох своїх дітей. Тому, четверта за рахунком, вдала вагітність, коли Олена змогла виносити і народити двійню, стала для них із чоловіком величезним щастям і нагородою за все пережите.

Зірка студії “Квартал 95“ Олена Кравець зізналася, чому не хоче бути Оленою Зеленською Олена Кравець з чоловіком

Олена Кравець також розповіла, що президентство Володимира Зеленського не вплинуло на їхню дружбу. Сім'ї, як і раніше, дружні між собою, проте рідше спілкуються через те, що подружжя Зеленських сьогодні дуже завантажене, і в них катастрофічно мало вільного часу. При цьому Олена щиро захоплюється своєю кумою і тезкою - першою леді Оленою Зеленською. Каже, що та дуже органічно увійшла в свою нинішню роль і гідно в ній виглядає.

"Вона дуже гідно, по-жіночому, і в той же час неймовірно сильно, себе транслює. І мені подобається. Вона не суперечить собі. Вона нічого там не зображує, вона така є", - говорить про подругу Олена Кравець.

Хоча сама Олена Кравець зізналася, що не хотіла б опинитися на місці першої леді, коли на тебе покладена така відповідальність, і твоє життя усі розглядають мало не під мікроскопом.

"Я їй говорила: "Я б не змогла". Вона мені: "Та перестань ти , я на тебе дивлюся, як ти виходиш, посміхаєшся". Але це все інше. Я кажу: "Я - на сцені "України", а ти на світовій арені". Ну, це зовсім інші масштаби", - зізналася зірка студії "Квартал 95".

https://www.youtube.com/watch?time_continue=596&v=KdIgWKE6MrQ&feature=emb_logo

Нагадаємо, Олена Кравець на карантині, нарешті, відчула себе жінкою. Зірка студії "Квартал 95" показала, як вона із задоволенням займається на кухні випічкою на пару з молодшою донькою Катею.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...