Заворотнюк пощастило з чоловіком, який має зв’язок на стороні: “Це просто інтим”

Заворотнюк пощастило з чоловіком, який має зв'язок на стороні: "Це просто інтим" - today.ua

Анастасія Заворотнюк зможе одужати та повернутися до нормального життя. У цьому впевнена віщунка Саона, є спадковою відункою. Саона робить передбачення по картах таро і запевняє, що її прогнози майже завжди вірні.

Отже, за словами відунки, в Анастасії Заворотнюк незабаром справи підуть на лад. Тим більше, що карти не підтверджують страшного захворювання, на яке нібито страждає “прекрасна няня”. Не загрожує актрисі і коронавірус – він обійде її рідних стороною.

Єдина реальна проблема, з якою вже скоро може зіткнутися сім’я Анастасії Заворотнюк – це їхні кредитні борги, що ростуть наче снігова куля. У них будуть проблеми з законом через ці борги і виплатити їх усе одно доведеться.

Крім того відунка відкрила пікантні деталі про чоловіка “прекрасної няні” Петра Чернышова. Його нерви, звичайно, на межі, і, як будь-яка нормальна людина, він хотів би позбутися проблем. Багато хто так би й вчинив на його місці. Але Петро – порядна людина, і він ні за що так не вчинить із хворою дружиною.

“Анастасії дуже пощастило з ним. Не кожен чоловік зміг би винести таке. Але за картами випадає, що у фігуриста вже є зв’язок на стороні”, – стверджує Саона.

Проте відьма каже, що Чернишова не варто за це засуджувати. Бо він робить усе дуже акуратно, щоб ніхто з близьких не дізнався, і щоб не завдати болю дружині.

“Це просто інтим, і робить він це дуже акуратно, не привертаючи уваги”, – стверджує відунка.

Сама ж Анастасія Заворотнюк уже скоро піде на поправку, каже Саона. Спочатку вона знову з’явиться у соцмережах і сама розповість про свою недугу. Звичайно, це буде мати великий резонанс у пресі і буде широко висвітлюватися багатьма ЗМІ, пророкує ворожка.

Нагадаємо, раніше в пресі з’явилися відомості, що мати Анастасії Заворотнюк хоче забрати у Петра Чернишова свою маленьку внучку Мілу. Мовляв, Петро повсякчас зайнятий, і вихованням дівчинки займаються чужі люди.

Потужна магнітна буря накриє Україну вже завтра: що потрібно знати метеозалежним людям
На Україну вже в п’ятницю, 29 травня, обрушиться потужна магнітна буря. Основний удар припаде на ранок (06:00) і пізній вечір (близько 21:00). Метеозалежні люди можуть...
ТОП-100 найбагатших українців за версією Forbes: у трійці лідерів екс-президент
Петро Порошенко зайняв почесне третє місце в рейтингу найбагатших людей України за версією журналу Forbes. Кого Петру Олексійовичу не вдалося обійти, і хто ще потрапив...
У Мережі з’явилися фото Жанни Фріске: співачка під час ремісії виглядала набагато краще
Улюблениця мільйонів, співачка і актриса, молода мама Жанна Фріске під час ремісії була сповнена сил і планів на майбутнє. На знімках тих років зірка виглядала...
Прогноз погоди на останні дні травня 2020: рекордне тепло і зливи
В кінці травня Україну заллє дощами. Однак саме в ці дні очікується рекордне підвищення температури повітря в нічний час. Про дивну поведінку природи в останні...
Україна переходить на накопичувальну пенсійну систему: підводні камені реформи
1 січня 2021 року в Україні планується старт нового етапу пенсійної реформи. Починається часткове впровадження накопичувальної пенсії, яка поступово буде витісняти солідарну державну пенсію. Експерти...