Навіщо Кадиров пішов війною на Зеленського, і що це може означати для України

Навіщо Кадиров пішов війною на Зеленського, і що це може означати для України - today.ua

Раптове дежавю Кадирова, пов'язане з образою, нанесеною йому "95 Кварталом" ще в 2014 році, виглядає дивним. Дивним – тому що всі вибачення давно вже були принесені та крапки над "і" розставлені. І тут раптом Рамзан Кадиров вирішив пригадати, тепер уже українському президентові, а не коміку, колишню образу і зажадати від нього нової сатисфакції, та ще й з неприхованими погрозами на адресу Зеленського. Такий раптовий випад Кадирова виглядає дивним.

Однак у кожного явища є своя причина, і цей випадок з "наїздом" Кадирова не випадковий. Нагадаємо, йдеться про "бородату" витівку коміків, коли вони взяли в свою передачу кадри з Кадировим, який плаче, і підставили під них скарги кримського пенсіонера на те, що в їхньому селищі скинули пам'ятник Леніну. Вийшло смішно, проте гумористи забули, що є люди, з якими так жартувати не варто. Тим більше, що, як з'ясувалося, Кадирова, який плакав, зняли в мечеті під час молебню за упокій його батька Ахмата-Хаджі Кадирова.

Навіщо Кадиров пішов війною на Зеленського, і що це може означати для України

Ще тоді, усвідомивши всю серйозність ситуації, Зеленський послав свої особисті вибачення Кадирову, і вони були прийняті.

І ось тепер, через шість років, Кадиров нібито образився через те, яким чином роз'яснив цю ситуацію сам Зеленський в інтерв'ю, яке він дав Дмитру Гордону в 2019 році. Хоча нічого образливого для Кадирова в тому роз'ясненні немає.

Загалом, ситуація з реанімованою образою виглядає притягнутою за вуха. І, мабуть, тут є резон в міркуваннях політолога Тараса Березовця.

Очевидно, що "піхотинець Великого Путіна", як сам називає себе Кадиров, не просто так вирішив заново образитися на ЗЕ, а саме "з благословення" Путіна. І цілком можливо, причиною такої термінової образи стала катастрофа з водопостачанням, що склалася на Кримському півострові.

"У Криму настає посуха. Пересохли всі найбільші водосховища. Путін екстрено сьогодні прилітає в Крим. Точніше він відвідає Керч. Східний Крим, Керч, Феодосія знаходяться в найгіршій ситуації в водопостачанням. Навіть в український час ось це русло Північнокримського каналу, яке йшло на східний Крим, несло найгіршого ґатунку воду. Сьогодні, на середину літа, у них ситуація майже критична. І, швидше за все, саме з цим погрози пов'язані", - вважає Березовець.

І цілком ймовірно, що раптовий від'їзд Володимира Зеленського на відпочинок на острів Бірючий, розташований поблизу кордону, пов'язаний саме з візитом до Криму російського гаранта. Хто знає, кого там можна випадково зустріти, гуляючи на мілині.

Можна цілком припустити, що на Зеленського будуть "тиснути", щоб він дав воду у Крим. До речі, це давно можна було зробити – хоча би для того, аби показати, що Україна дійсно не залишила своїх громадян і щиро бажає, щоб вони повернулися в лоно вітчизни. Та очевидно, українська влада розуміє батьківську любов якось дуже по-своєму.

Загалом, схоже на те, що Кадирова з його погрозами випустили як дуже серйозний таран перед тим, як почати "обробку" Зеленського – щоби він був погідливим.

Катастрофа в Бейруті: президент Лівану заговорив про вибух бомби або ракетний удар по території порту
Лідер ліванського народу Мішель Наїм Аун під час виступу в п'ятницю, 7 серпня 2020 року, заявив, що списувати катастрофу на вибух селітри ще дуже рано...
Вперше в історії України: в МОЗ повідомили неймовірну новину
Україна скоро здобуде ще одну незалежність - трансплантаційну. Глава Міністерства охорони здоров'я на брифінгу в п'ятницю, 7 серпня, повідомив неймові...
Віктор Павлік втратив сина: Паша помер від раку на 22-му році життя
Сім'я популярного українського співака і музиканта Віктора Павліка переживає важку трагедію. У віці 21 року від онкології помер молодший син артиста -...
Прогноз погоди до кінця тижня: в Україні прийдуть грози і зливи
Прогноз погоди до кінця тижня від синоптиків Укргідрометцентру. Метеорологи прогнозують різку зміну погодних умов в ряді регіонів країни, при цьому на...
У порту Миколаєва розповіли про долю 4200 т селітри: повторення катастрофи Бейрута не буде
Управління морських шляхів в Миколаєві відреагувало на повідомлення екс-військового прокурора Анатолія Матіоса про те, що в порту міста зберігається м...