Через безгрошів'я у принца Гаррі почалися проблеми з психікою: не рятує навіть кохання Меган

Незважаючи на свій вже доволіь-таки не юний вік, 35-річний принц Гаррі та його 38-річна дружина Меган Маркл залишилися без гроша в кишені. Ні, гроші у них, звісно, є, але тільки завдяки щедрості батька Гаррі, принца Чарльза. Він утримує герцогів Сассекских у Лос-Анджелесі.

Через безгрошів'я у принца Гаррі почалися проблеми з психікою: не рятує навіть кохання Меган - today.ua

Відмовившись від королівських привілеїв, принц Гаррі розраховував швидко знайти собі роботу. Королівський нащадок мав намір заробляти публічними виступами. Його дружина Меган збиралася знову зніматися в кіно. До того ж, пара хотіла відкрити власний благодійний фонд.

Проте всі ці плани були перекреслені пандемією коронавіруса і карантином, що настав за нею. Влаштуватися на роботу стало неможливо, і всі мрії про власний заробіток виявилися замкненими в самоізоляції.

Тим часом, молодий член монаршої династії та його дружина звикли жити на широку ногу, ні в чому собі не відмовляючи. Вони знімають у Лос-Анджелесі будинок за 20 мільйонів фунтів стерлінгів, в якому міститься великий штат охорони і прислуги. Одній лише охороні потрібно платити щодня 7 тисяч фунтів стерлінгів.

Через безгрошів'я у принца Гаррі почалися проблеми з психікою: не рятує навіть кохання Меган

Поки герцогам Сассекским допомагає батько Гаррі, принц Чарльз. Він дає молодій сім'ї гроші на проживання. Однак у сина королеви Єлизавети кишеня теж не бездонна. Тому, подейкують, у Гаррі від безвиході стала розвиватися депресія, у нього почалися проблеми із психікою.

До того ж принц дуже сумує за військовою службою в королівському флоті, на якій він перебував. Кажуть, він уже зв'язувався з друзями із флоту і просив залишити за ним посаду церемоніального голови королівського флоту, хоча раніше він готовий був відмовитися від неї, як і від всіх інших королівських регалій.

Отже, якщо парі не вдасться ще місяць-другий знайти собі роботу, чвари в сім'ї будуть неминучі. Бо ніщо так не псує відносин, як невизначеність і безгрошів'я. Особливо, якщо є звичка жити по-королівськи.

Нагадаємо, нещодавно в книжковій мережі з'явилося видання про життя принца Гаррі і Меган Маркл. Нова біографія герцогів Сассекских представлена в книзі без ретуші. Зараз, коли вони відмовилися від королівських регалій, розкрили нові факти з їхнього життя, які раніше не можна було висвітлювати.

Українці масово беруть іпотечні кредити, такого кредитного буму не було вже давно
В Україні спостерігається справжній кредитний бум. Громадяни масово беруть кредити, особливо іпотечні, повідомляє прес-служба НБУ. Такі дані отримані ...
ПриватБанк звинуватили в незаконному списанні коштів при онлайн-покупках
ПриватБанк списує у клієнтів великі суми за онлайн-покупки через Приват24, які перевищують розмір самих товарів вдвічі. З такою скаргою на банк зверну...
В Україні подорожчають молоко і масло: експерти назвали ціни
Українські агровиробники заговорили про зростання цін на молоко і вершкове масло. Через погані кліматичні умови ціни на корм і силос в Україні вже под...
Курс долара в листопаді почне рости: аналітики розповіли, як зміниться ситуація після виборів
Істотних коливань курсу долара в Україні після місцевих виборів не передбачається. Вартість американської валюти в листопаді буде коливатися в межах 2...
Зарплата безробітному після звільнення: хто і скільки може отримувати ще цілий рік
Після звільнення з роботи закон дозволяє українцям ще цілий рік отримувати гроші. Сума виплат залежить від того, що ви одержували на роботі, і від ста...