Вітренко більше не працює в компанії “Навфтогаз“: що стоїть за звільненням топ-менеджера

 Вітренко більше не працює в компанії “Навфтогаз“: що стоїть за звільненням топ-менеджера - today.ua

Юрій Вітренко пішов з компанії "Нафтогаз". Вчора, 16 липня, був останній день його роботи в компанії. З сьогоднішнього дня виконавчий директор НАК офіційно безробітний. Вчора він присвятив цьому етапу своєї біографії довгу публікацію в Мережі.

Вітренко нагадав, що він працював у "Нафтогазі" з 2014 року. Весь цей час він послідовно відстоював енергетичну незалежність України, пише автор посту.

"Залишаючи в Нафтогазі великі напрацювання (і гроші від Газпрому – напрям, за який я відповідав), хочу побажати керівництву компанії і держави достатньо компетентності та порядності використовувати їх на благо громадян України", – написав Вітренко.

 Вітренко більше не працює в компанії “Навфтогаз“: що стоїть за звільненням топ-менеджера

Фактично його викинули з компанії. 13 травня стало відомо, що глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв вирішив скоротити його посаду. Хоча справа, звичайно, не в оптимізації штату компанії, а в тому, що він став неугодний Коболєву, який не має наміру протистояти російській енергетичній агресії, каже звільнений менеджер.

Він також стверджує, що перемога України у Стокгольмському арбітражі, а також вдала відмова від претензій Газпрому на 80 мільярдів доларів і підписання нового транзитного контракту з Росією в грудні минулого року – це все заслуга команди, якою він керував особисто. А сам Андрій Коболєв нібито до цих перемог ніякого стосунку не має.

Навіть більше, Вітренко стверджує, що Коболєв провалив у "Нафтогазі" всю роботу, за яку брався особисто.

"Давайте подивимося на рекордні прибутки Нафтогазу в 2019 році. Якщо відняти результат (68.4 млрд грн) за напрямом роботи (транзит газу) нашої команди в Нафтогазі, яку безпосередньо очолюю я, а не Коболєв, то в інших Нафтогазу – величезний збиток (- 5.1 млрд грн)", - пише Юрій Вітренко.

Він також заявив, що його звільнення пов'язане з тим, що Андрій Коболєв побачив у ньому реального конкурента і поквапився його прибрати. При цьому говорять, що конфлікт між двома провідними топ-менеджерами компанії тривав уже два роки.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Андрія Коболєва в період коронакризиса перевели на меншу зарплату, яка тепер складає "лише" 800 тисяч гривень. Її можна вважати жебрацької порівняно з його докризовою платнею – близько 2 мільйонів в місяць.

Без гіперлупа: українці зможуть дістатися до Євросоюзу за 7 хвилин, заплативши лише 1 євро
Українці тепер зможуть майже блискавично потрапити на територію Євросоюзу, заплативши при цьому лише один євро. Така, майже телепортація, стала можлив...
Долар і євро ще більше впали у ціні: оновлений курс валют на 13 серпня
Долар і євро в Україні продовжують своє падіння. На цьому тижні курс валют поступово почав опускатися, і на сьогоднішній день 1 долар США можна купити...
В Україні різко подорожчає електроенергія: названа причина
Тарифи на електроенергію для населення в Україні можуть підвищитися вже після проведення місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня. Такий прогноз...
У Білорусі на затриманих українців завели справу за масові заворушення
У Білорусі четвертий день тривають мітинги проти визнання результатів голосування на президентських виборах. У Мінську та інших містах масово затримую...
Українці зможуть оформляти пенсії по-новому: “Більше не потрібно звертатися в ПФУ“
В Україні у липні з'явився новий сервіс для пенсіонерів, який дозволяє оформляти пенсію в режимі онлайн. Починаючи з вересня, пенсіонерам більше не по...