Успенська остаточно зреклася доньки: “Може робити абсолютно все“

Успенська остаточно зреклася доньки: “Може робити абсолютно все“ - today.ua

Любов Успенська, сімейні відносини якої ось уже кілька місяців активно обглодують у Мережі, вирішила дати своїй дочці повну свободу. Схоже, у матері вичерпався запас терпіння, і вона вирішила відпустити 30-річну Тетяну Плаксіну у вільне плавання. Дочка облаштувалася в США з батьком, і Успенська каже, що не стежить за тим, як проводить час і чим живе її спадкоємиця.

Ще півтора роки тому, стверджують люди, які близько знають сім'ю Любові Успенської, у них були нормальні стосунки з донькою. Відправною точкою розладу в сім'ї став нещасний випадок, що стався в Коста-Ріці. Таня тоді невдало впала з велосипеда. Принаймні, версію про падіння озвучують як сама Тетяна, так і її мати. Хоча багато хто вважає, що дівчину могли жорстоко побити. Загалом, результатом цього нещасного випадку стала зламана щелепа і кілька вибитих зубів.

Незабаром після цього з Тетяною почали відбуватися дивні речі. Так, на сторінці Успенської з'явилося відео, як вона голить голову дівчини. Сама Тетяна при цьому видавала вельми дивні звуки, які могли свідчити, що у людини не все гаразд із головою. Зрештою одні користувачі Мережі вирішили, що дівчина при падінні сильно вдарилася головою, інші припустили, що така дивна поведінка може бути наслідком вживання наркотиків.

Успенська остаточно зреклася доньки: “Може робити абсолютно все“

Після цього пішов довгий етап лікування та реабілітації дівчини. Любов Успенська лікувала Тетяну в клініках декількох країн. І коли вже, здавалося, життя в сім'ї стало потихеньку налагоджуватися, дочка виступила з викриттями матері в ефірі одного з центральних російських каналів.

Плаксіна заявила, що Успенська все життя третирує її, піддаючи моральним і навіть деколи фізичним тортурам. Королева шансону у відповідь теж взяла участь у телепередачі, де спростувала всі звинувачення дочки, заявивши, що в Тетяни після падіння з велосипеда стрес, і тому донька іноді не звітує собі в тому, що говорить.

Після цього мати й дочка "обмінялися думками" ще в декількох телеефірах, після чого Плаксіна полетіла до батька в Америку – до довгоочікуваної свободи. Невідомо, що відбувалося і відбувається досі в душі нещасної матері, проте з тих пір вона наглухо закрила своє серце для дочки.

Успенська остаточно зреклася доньки: “Може робити абсолютно все“

Тетяна, проживаючи з батьком, часто "інстаграмить" свої картини. Деякі підписники вважають її творчість шедевральною. Інші, навпаки, вважають, що такий живопис – це відображення хворої психіки дівчини. Іноді Тетяна проводить прямі ефіри, які також неоднозначно сприймаються глядачами.

Крім того, зовсім недавно Тетяна Плаксіна заявила, що хоче змінити ім'я. Мовляв, те, що їй дали від народження, не підходить. Всі ці нинішні заяви і вчинки дочки Любов Успенська приймає з удаваною байдужістю. Вона стверджує, що відпустила доньку назовсім.

"Таня може робити абсолютно все, що хоче. Вона вільна птиця, у неї вільний політ. Нехай вибирає будь-яке ім'я, аби вона була щаслива", - заявила королева шансону.

Крім того Успенська заявила, що не бачила жодного прямого ефіру Тетяни і не стежить ні за її одкровеннями, ні за її творчістю. Вона також припинила фінансування дочки, яка, до речі, до 30 років так і не навчилася заробляти сама.

Тим часом здоров'я матері, звісно, похитнулося після усіх цих катаклізмів з єдиною дитиною. Любові Успенській нещодавно стало погано. Вона раптово знепритомніла і при падінні розбила обличчя. Добре, що зараз карантин, і гастролі скасовані. Співачка вдома заліковує наслідки падіння і потихеньку приходить до тями.

Українців обкрадають за допомогою QR-кодів: знімають гроші з карток і блокують телефони
В Україні збільшується число випадків, коли шахраї крадуть гроші з карток українців за допомогою QR-кодів і блокують їх телефони. Активуючи QR-код, лю...
Яким буде курс долара у наступному році: прогноз експерта
У прийдешньому, 2021, році курс долара не буде зазнавати таких різких змін, як у нинішньому. Звичайно, якісь зрушення в той чи інший бік можливі і буд...
Скільки українцям доведеться віддати за комуналку цієї зими: сума перевищує прожитковий мінімум
Комунальні послуги для українців з наступного місяця подорожчають, так як почнеться опалювальний сезон. Експерт Юрій Корольчук розповів, яку суму дове...
Чи варто українцям зараз міняти долари: експерти розповіли
Долар в Україні стрімко дорожчає і до кінця вересня, за прогнозами експертів, повинен досягти 28,40 грн/дол., тоді як на сьогоднішній день американськ...
Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...