Синові Заворотнюк важко тримати удар долі: “Дуже болісно сприймає“

Синові Заворотнюк важко тримати удар долі: “Дуже болісно сприймає“ - today.ua

Син Анастасії Заворотнюк, мабуть, найменш публічний член сім'ї знаменитої актриси. 19-річний Майк не веде свого блогу, не дає ЗМІ приводів для пліток і переказів і не потрапляє в об'єктиви папараці. Те, що про нього було відомо, досі не давала ніякого враження про хлопця, і про те, чим живе другий дорослий спадкоємець "прекрасної няні".

Донедавна такою ж "темною конячкою" була й дочка Анастасії Заворотнюк, 24-річна Анна. Однак тепер дівчина розгорнула бурхливу діяльність у своєму мікроблозі, і щодня ділиться з читачами своїми міркуваннями. Завдяки цьому фанати Анастасії Заворотнюк зуміли трохи дізнатися про її дочку.

Виявилося, що вона розумна, вдумлива, уміє тонко відчувати, і водночас, трохи наївна дівчина. І ось тепер Анна розповіла у своєму блозі про молодшого брата, опублікувавши фото, на якому вони з Майком удвох. На цьому знімку подібність Майка з матір'ю просто приголомшує. Хоча й Анна також схожа на Анастасію, але син – це її клон, тільки іншої статі.

Аня зізналася, що в дитинстві Майку нерідко діставалось від неї, як від старшої сестри. Однак малюк ніколи не давав дорослим покарати Аню. Він із дитинства проявляв своє рідкісне вміння любити.

"Я з такою теплотою і з такою любов'ю згадую його маленьким. Найважливіше і найголовніше, щоб це відношення його до мене пройшло через усе моє життя", - пише Анна Заворотнюк.

Дівчина розповідає, що її молодший брат ріс малим філософом. Він завжди був розважливий не за роками. І завжди був у родині миротворцем.

"Він дуже чуйний, з дуже тонкою душею. Дуже болісно сприймає життя, а вона часом завдає нам сильні потрясіння. І тоді вже мені хочеться його захистити від цих ударів долі", - зізнається дочка "прекрасної няні".

Син Анастасії Заворотнюк – дуже талановита людина, переконана його сестра. Він пише дивовижні вірші, чудово грає на гітарі і сам пише музику, розповідає дівчина. Разом з тим, незважаючи на його чуйність і вразливість, в ньому вже тепер відчувається міцне чоловіче плече, на яке можна спертися, каже Анна. Тому зараз, коли вони обоє стали дорослими, вона вже, радше, його відчуває своїм страшим братом.

Синові Заворотнюк важко тримати удар долі: “Дуже болісно сприймає“

Дівчина також розповіла про свою любов до маленької сестрички Міли. Каже, це зовсім інше відчуття, не таке, як до брата.

"Міла це маленьке янголятко, моя принцеса, відчуваю, що це моя молодша сестра і я за неї у відповіді. Якась інша любов, ніжна, трепетна, навіть з якимось щемом, так хочеться її від усього захистити, вберегти", - зізнається старша дочка Анастасії Заворотнюк.

Нагадаємо, у свій день народження 3 квітня Анастасія Заворотнюк вперше за багато місяців вийшла на зв'язок зі своїми шанувальниками. Актриса особисто подякувала подружжю Інні і Стасу Михайловим за привітання з днем народження.

Українці можуть отримувати пенсію в ЄС: основні умови і правила оформлення грошових виплат
Громадяни України, які заробляють в країнах ЄС, можуть розраховувати на те, що по досягненню похилого віку у них буде право на оформлення європейських...
Порошенко - лідер з виведення грошей з України: екс-президент відмивав кошти через свій банк
Підрозділ Мінфіну США FinCEN, який моніторить рух американської валюти по всьому світу, оприлюднив інформацію, що п'ятий президент України виявився лі...
Курс долара в Україні став рекордним за останні 1,5 роки: скільки коштує валюта
Курс долара в Україні у вівторок, 22 вересня, піднявся до 28,20 грн/долар. Ще вчора американська валюта коштувала на 3 копійки дешевше. Сьогоднішній к...
Команда Зеленського “заробила“ близько 30 млрд гривень на “Укрзалізниці“ - Омелян
Володимир Зеленський і його команда на початку свого президентського терміну обіцяли провести реформу “Укрзалізниці“, проте, до цих пір це всього лише...
Рослинна олія стрімко дорожчає: в Україні фіксують катастрофічне зростання цін
У 2020 році в Україні урожай соняшнику очікується на рівні в два рази нижче, ніж в минулі роки. А це означає, що соняшникова олія з насіння нового вро...