Собчак недарма так боїться коронавірусу: популярну ведучу запідозрили у вагітності

Ксенія Собчак панічно боїться підхопити коронавірус. У популярної російської телеведучої є для цього вагомі підстави. Ксенія, очевидно, вагітна другою дитиною. Такі сенсаційні припущення з'явилися в Мережі після виходу в світ чергового випуску її телешоу "ДокТок".

Собчак недарма так боїться коронавірусу: популярну ведучу запідозрили у вагітності - today.ua

Собчак була однією з тих медійних особистостей, які першими почали бити на сполох із приводу епідемії коронавіруса. Зокрема, ще кілька тижнів тому вона висловлювала припущення, що в Москві епідемія вже може щосили косити людей, однак діагностувати вірус тоді було майже неможливо через те, що в російській столиці цим займалася лише одна лабораторія.

Вона також ще тоді припустила, що влада прагне приховати масштаби катастрофи, щоб не спровокувати паніку серед людей, яка змусить їх покинути робочі місця і пуститися в усі тяжкі.

У той час як інші селебріті хизувалися своїм легковажним ставленням до епідемії, Ксенія Собчак розповідала в Мережі про заходи безпеки і про те, що до загрози не можна ставитися легковажно. Багато хто вважав тоді, що вона перестраховується.

Однак тепер, здається, з'явилося пояснення усім цим страхам Собчак. Телеведуча вагітна! Таке припущення з'явилося у глядачів після того, як вийшов в ефір черговий випуск її шоу "ДокТок".

Собчак недарма так боїться коронавірусу: популярну ведучу запідозрили у вагітності

Собчак з'явилася в студії в елегантній туніці, яка вдало приховує животик. Однак у деякі моменти все одно було помітно, що у завжди стрункої телезірки він чітко округлився. Добре видно кругленький живіт і на фото зі зйомок у лікарні. Можна було б, звичайно, списати все на те, що Ксенія на карантині стала більше їсти, проте округлилася вона не вся, а лише її живіт.

Собчак недарма так боїться коронавірусу: популярну ведучу запідозрили у вагітностіСобчак недарма так боїться коронавірусу: популярну ведучу запідозрили у вагітності

"Блін, вибачте, вона вагітна","Собчак вагітна? Знову істерика. Ставить питання і не дає відповідати. Якщо так вже боїться заразитися, нехай сидить вдома","Собчак вагітна?", "Це та сама Собчак, яка заявила, що в Росії народжують тільки ідіоти?", - жваво прокоментували користувачі Мережі нове відео.

Нагадаємо, завдяки коронавирусу Ксенія Собчак зуміла позбутися від дефекту зовнішності, за який їй завжди найбільше діставалося від хейтерів.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com