Смерч, град і кінець світу: у Карпатах відбувається щось неймовірне – моторошні кадри стихії

У Карпатах на одній з вершин утворився смерч, що супроводжувався при цьому іншими стихійними явищами. Зняти торнадо в усій красі зміг фотограф Павло Пивовар, який, сам того не очікуючи, виявився майже в епіцентрі стихії.

 Смерч, град і кінець світу: у Карпатах відбувається щось неймовірне – моторошні кадри стихії - today.ua

Павло розповів у своєму Facebook, що відпочивав з друзями в горах. Через мерзенну дощову погоду їм довелося півдня тулитися в наметі. Тому, як тільки під вечір трохи розпогодилося, він одразу вибрався з намету і рвонув на вершину хребта, щоби, поки не стемніє, трохи познімати карпатські пейзажі. Однак там, на вершині хребта, його знову наздогнала гроза. Бігти до намету було далеко, і чоловік вирішив сховатися в печері під скелею.

Коли Павло вже наближався до скелі, він помітив торнадо, що утворився буквально в 2-3 кілометрах від нього. Гігантський вихор народився з нічого. На щастя, він не був таким спритним, як зазвичай показують в апокаліптичних кінострічках. Тому фотограф встиг зняти його в усій красі.

 Смерч, град і кінець світу: у Карпатах відбувається щось неймовірне – моторошні кадри стихії

Однак зробити більше кадрів йому не вдалося. Раптово на Павла щось упало зверху, неабияк ударивши його по голові. Виявилося, що це велика градина. Чоловік каже, що вона була завбільшки з перепелине яйце. Зволікати було ніколи, і він, надавши своєму тілу максимальне прискорення, кинувся до печери.

Фотограф встиг сховатися вчасно, тому що відразу після цього на відкритому просторі почався справжній кінець світу: град так бив по скелях, що, здавалося, ось-ось проб'є тисячолітнє склепіння над головою у чоловіка. Крім того, до граду приєднався звичайний дощ і сильний вітер. Загалом, було відчуття, що настав кінець світу, зізнався автор посту.

Вся ця стихія обрушилася на один з гірських районів, розташованих на території Івано-Франківської області. А сам знімок був зроблений з гори Ребра, яка є однією з найвищих вершин українських Карпат. Вона розташована поблизу кордону між Івано-Франківщиною і Закарпаттям.

В Мережі також з'явилося відео того ж торнадо, зняте трохи з іншого ракурсу. В кадрі видно, що смерч дійсно був малорухливим.

https://www.facebook.com/100005684116535/videos/1374424056090385/

На жаль, тепер і корінним гуцулам доведеться звикати до такого явища. Торнадо дедалі частіше стали з'являтися в Україні. Особливо почастішали вони цьогоріч, що може свідчити про необоротні зміни клімату.

Так, днями поблизу популярного курорту Кирилівка очевидці зняли подвійний смерч – дві вихрові воронки, що пересувалися по полю.

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід
Домашні кішки бувають дуже красивими і навіть зачаровують. Експерти назвали п'ять порід кішок з яскраво-блакитними очима, зовнішність яких вражає і за...
Як приготувати смачний червоний борщ з магазинною заправкою за півгодини
Безумовно, самий смачний і корисний для здоров'я червоний борщ можна приготувати тільки з натуральних і якісних продуктів. Але що робити, якщо часу зо...
Алла Мазур назвала слово, яке її найбільше дратує після перенесеного онкозахворювання
Телеведуча Алла Мазур, яка недавно перемогла онкозахворювання, поділилася, яке слово її найбільше непокоїть і дратує післі перенесеної хвороби. Про це...
Енергоспівтовариство ЄС закликало Україну підвищити занадто занижені тарифи на електрику
В Енергетичному співтоваристві Євросоюзу заявили, що в Україні штучно занижені тарифи на електроенергію для населення. Європейські експерти закликають...
Алла Пугачова стала ведучою на виставці малюнків доньки Лізи - нове відео зоряного сімейства
Алла Пугачова і Максим Галкін побували на виставці малюнків дочки Лізи. Захід проходив в дитячій кімнаті в замку в селі Грязь. Нове домашнє відео зоря...