Серіал “Свати”: з Артем’євою чи без неї – актриса тримає паузу

Серіал "Свати": з Артем'євою чи без  неї – актриса тримає паузу - today.ua

Серіал “Свати”, мабуть, один із найбільш багатостраждальних кінопроектів на усьому пострадянському просторі. За 12 років, що минули від виходу першого сезону, його стільки разів уже забороняли, припиняли знімати, переносили і переписували, що, мабуть, усього не згадаєш навіть режисер.

В розмірений творчий процес втручались то політика, то людський фактор, то тепер ось – коронавірус. А передувала пандемії ще одна сумна звістка про те, що актриса Людмила Артем’єва  начебто відмовилася зніматися в серіалі “Свати”, і новий, сьомий сезон вже буде без неї.

Сказати, що шанувальники засмутилися – не сказати нічого. Адже Людмила Артем’єва – одна з тих небагатьох акторів, на яких тримається серіал “Свати”, і без неї, звичайно, усе це веселе оповідання буде зовсім не те.

Тому, варто було лише актрисі після тривалої паузи реанімувати свій Instagram, як шанувальники тут же засипали її запитаннями щодо її участі у зйомках серіалу. (Наводимо їх зі збереженням авторської орфографії, яка заслуговує окремої теми.)

“Чому ви не стали снєматся в свати 7”, “зніматися…”, “Чому перестали зніматися в сватах? Поверніться будь ласка, без вас серіалу не буде”, “Ви ж краща актриса Сватів”, “Поверніться у Свати, любимо чекаємо”, “Божественна актриса! По телеканалу Будинок Кіно йде серіал " Свати ". Господи, це чудово??? Ваша міміка вона одна така на весь світ”, “Чула, що через гроші ви не будете зніматися в нових "Сватах". Людмила, гроші розійдуться, а роль залишиться на довгі роки. Що б хто не говорив, “Свати” – відмінний серіал”, – пишуть актрисі її шанувальники.

При цьому сама актриса тримає театральну паузу. Вона не підтверджує свій вихід із серіалу і не спростовує його. Однак на одному зі знімків, що з’явилися буквально нещодавно, Людмила Артем’єва постала в ролі Ольги Миколаївни Ковальової.

“Ольга Миколаївна, насправді, з кожним сезоном серіалу для мене загадка. Що це за жінка така? Щось крутить, мутить, крутить — приголомшливо!
З одного боку можна її назвати такою сонячної дурепою, це теж стосується до неї. З іншого боку — розумниця неймовірна. З одного боку, і терпіння в ній, і такт, і інтелігентність, але раптом як витворить…”, – прокоментувала свій знімок актриса.

Після такої публікації фанати серіалу “Свати” підбадьорилися: раз згадала про Ольгу Миколаївну, значить усе-таки буде зніматися в сьомому сезоні. Але відповіді від актриси поки немає. Людмила Артем’єва, як і раніше, майстерно тримає паузу – лицедійка, що тут скажеш.

Нагадаємо, про те, що Людмила Артем’єва пішла з серіалу “Свати”, розповіла ще одна улюблениця фанатів серіалу, актриса Тетяна Кравченко, що виконує в серіалі роль Валюхи Будько.

Якою була Алла Пугачова до Галкіна і пластики: рідкісні фото співачки
Алла Пугачова, яка нещодавно несподівано зізналася в тому, що вона старіє, в молодості виглядала зовсім інакше. Що, втім, і не дивно, адже час змінює усіх....
День батька в Україні: історія свята і коли відзначають
День батька відзначається в усьому світі, так само як і День матері. Батько у житті кожної дитини відіграє важливу роль, і дякувати йому за його...
Повалій пригадали, як вона співала в ресторані у Криму: “Це було так чудово!”
Таїсія Повалій, яка перебуває дні на карантині, подібно до інших зірок шоу-бізнесу, із задоволенням проводить час у своєму будинку. Нещодавно співачка опублікувала фото зі свого...
Зеленський задекларував свої мільйонні доходи: квартири та будинки в Україні, Великобританії та Італії
Президент Володимир Зеленський 30 травня подав декларацію про свої доходи, в якій зафіксовано інформацію про все майно та активи його сім’ї. Згідно з документом, у...
Підвищення пенсійного віку: Шмигаль назвав вимоги МВФ до України
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль прокоментував українцям вимоги, які висунув Міжнародний валютний Фонд Україні напередодні надання чергового траншу, що відбудеться 6 червня. Що стосується пенсійного питання, то МВФ...