Серіал “Свати“: з Артем'євою чи без неї – актриса тримає паузу

Серіал “Свати“: з Артем'євою чи без  неї – актриса тримає паузу - today.ua

Серіал "Свати", мабуть, один із найбільш багатостраждальних кінопроектів на усьому пострадянському просторі. За 12 років, що минули від виходу першого сезону, його стільки разів уже забороняли, припиняли знімати, переносили і переписували, що, мабуть, усього не згадаєш навіть режисер.

В розмірений творчий процес втручались то політика, то людський фактор, то тепер ось - коронавірус. А передувала пандемії ще одна сумна звістка про те, що актриса Людмила Артем'єва  начебто відмовилася зніматися в серіалі "Свати", і новий, сьомий сезон вже буде без неї.

Сказати, що шанувальники засмутилися – не сказати нічого. Адже Людмила Артем'єва – одна з тих небагатьох акторів, на яких тримається серіал "Свати", і без неї, звичайно, усе це веселе оповідання буде зовсім не те.

Тому, варто було лише актрисі після тривалої паузи реанімувати свій Instagram, як шанувальники тут же засипали її запитаннями щодо її участі у зйомках серіалу. (Наводимо їх зі збереженням авторської орфографії, яка заслуговує окремої теми.)

"Чому ви не стали снєматся в свати 7", "зніматися...", "Чому перестали зніматися в сватах? Поверніться будь ласка, без вас серіалу не буде", "Ви ж краща актриса Сватів", "Поверніться у Свати, любимо чекаємо", "Божественна актриса! По телеканалу Будинок Кіно йде серіал « Свати «. Господи, це чудово??? Ваша міміка вона одна така на весь світ", "Чула, що через гроші ви не будете зніматися в нових «Сватах». Людмила, гроші розійдуться, а роль залишиться на довгі роки. Що б хто не говорив, "Свати" – відмінний серіал", - пишуть актрисі її шанувальники.

При цьому сама актриса тримає театральну паузу. Вона не підтверджує свій вихід із серіалу і не спростовує його. Однак на одному зі знімків, що з'явилися буквально нещодавно, Людмила Артем'єва постала в ролі Ольги Миколаївни Ковальової.

"Ольга Миколаївна, насправді, з кожним сезоном серіалу для мене загадка. Що це за жінка така? Щось крутить, мутить, крутить — приголомшливо!
З одного боку можна її назвати такою сонячної дурепою, це теж стосується до неї. З іншого боку — розумниця неймовірна. З одного боку, і терпіння в ній, і такт, і інтелігентність, але раптом як витворить...", - прокоментувала свій знімок актриса.

https://www.instagram.com/p/B-ReCDyFxL2/

Після такої публікації фанати серіалу "Свати" підбадьорилися: раз згадала про Ольгу Миколаївну, значить усе-таки буде зніматися в сьомому сезоні. Але відповіді від актриси поки немає. Людмила Артем'єва, як і раніше, майстерно тримає паузу – лицедійка, що тут скажеш.

Нагадаємо, про те, що Людмила Артем'єва пішла з серіалу "Свати", розповіла ще одна улюблениця фанатів серіалу, актриса Тетяна Кравченко, що виконує в серіалі роль Валюхи Будько.

Скільки українцям доведеться віддати за комуналку цієї зими: сума перевищує прожитковий мінімум
Комунальні послуги для українців з наступного місяця подорожчають, так як почнеться опалювальний сезон. Експерт Юрій Корольчук розповів, яку суму дове...
Чи варто українцям зараз міняти долари: експерти розповіли
Долар в Україні стрімко дорожчає і до кінця вересня, за прогнозами експертів, повинен досягти 28,40 грн/дол., тоді як на сьогоднішній день американськ...
Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...
Дорогі чиновники: у Мінфіні пояснили, чому Офісу президента підвищили витрати на наступний рік
Міністр фінансів Сергій Марченко розповів журналістам, чому в бюджеті на наступний рік збільшили витрати на утримання Офісу президента майже на 40%. Г...
Шмигаль намагається взяти контроль над ринком електроенергії в Україні: діє за спиною у Зеленського
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль планує перепідпорядкувати державну компанію “Укргідроенерго“ під свій контроль. Експерти розцінюють такий крок, як рейде...