Пив, бив жінок і на все життя скалічив людину: Єфремова мали посадити ще замолоду

Пив, бив жінок і на все життя скалічив людину: Єфремова мали посадити ще замолоду - today.ua

Михайло Єфремов, який скоїв летальну ДТП в Москві, виявляється, ніколи не був людиною доброї душі, як намагаються його тепер виставити адвокати і деякі приятелі актора. Він дуже рано призвичаївся до випивки, а коли випивав, то бував доволі агресивний, розповіли виданню spb.kp.ru знайомі актора.

Крім того, Єфремов ніколи не відрізнявся подружньою вірністю. Крім п'яти його офіційних дружин, він також постійно мав коханок. І подейкують, що багато актрис театру "Современник-2", де він був художнім керівником, пройшли на підмостки через ліжко керівника. Причому всіх своїх жінок, і законних дружин і коханок, у нападах гніву він бив.

Та, як не дивно, всі прощали йому ці приниження. Від свого батька Олега Єфремова, який теж був майстер по жіночій частині, Михайло успадкував вроджену привабливість, яка діяла на жінок, немов магніт.

Взяти хоча б його теперішню молоду коханку Дарину Білоусову, яка йому що за роками, що зовні годиться в дочки. До неї відправився Єфремов відразу після аварії. Не знайшовши його вдома, за адресою прописки, поліцейські саме туди вирушили за ним, щоби привезти його на допит.

Пив, бив жінок і на все життя скалічив людину: Єфремова мали посадити ще замолоду Дарина Белоусова

Згодом Єфремов просив, щоби суд дозволили Дарині відвідувати його під час домашнього арешту. Проте суд не дав дозволу, мотивуючи тим, що де-юре вона Єфремову ніхто.

Даша, можна сказати, росла на театральній сцені. Її батько був актором театру "Ленком", однак рано помер: доньці було тоді лише 12 років. Її плекали та опікали Олександр Абдулов, Олег Янковський, Михайло Караченцов. Згодом вона прийшла працювати в "Современник" і вийшла заміж за актора Шаміля Хаматова. Однак через вісім років їхній шлюб розпався.

А ще через рік, у 2019 році, вона стала зустрічатися з Михайлом Єфремовим. З нею він жив в самоізоляції. Його п'ята дружина Софія Кругликова проводила карантин з дітьми на дачі. Однак зараз Єфремов перебуває під домашнім арештом у себе вдома, а не у 36-річної Дарини. Але коханка його не кидає і в усьому підтримує.

"Не знаю, хто йому Білоусова. Я не питаю про особисте життя. Михайла підтримує дружина, яка його любить і сильно за нього переживає", - говорить адвокат актора Ельман Пашаєв.

Загалом, жінки завжди носили Єфремова на руках. Однак сам він нерідко бував з ними жорстокий.

"Михайло Єфремов піднімав руку на жінок. А жінки його любили і все терпіли", - розповів режисер Валерій Сергєєв.

Якось він жбурнув чашкою в свою коханку Наталю Іонову – за те, що та йому посміла заперечити. А п'яний Єфремов не терпів заперечень ні від кого. Осколок від розбитої чашки уткнувся дівчині в губу, залишивши шрам на все життя. Згодом вона, не витримавши його знущань, змушена була піти з театру і з акторської професії взагалі.

Єфремов зіпсував життя не одній жінці. Приміром, Ася Воробйова прийшла до нього в театр "Современник-2" завлітом. Тоді вона була ще заміжня за Антоном Табаковим. Однак це не завадило Єфремову брати її на роботу через ліжко. Згодом вона стала його другою дружиною.

Пив, бив жінок і на все життя скалічив людину: Єфремова мали посадити ще замолоду Ася Воробйова, друга дружина

Також через ліжко прийшла в його трупу і актриса Євгенія Добровольська, яка стала його третьою дружиною.

Пив, бив жінок і на все життя скалічив людину: Єфремова мали посадити ще замолоду Євгенія Добровольська, третя дружина

Його четверта дружина, Ксенія Качаліна, зараз відчайдушно спивається. Вона, до речі, сама балувалася наркотиками і присадила на них і Єфремова. Так до його "захоплення" алкоголем додалися ще й наркотики.

Пив, бив жінок і на все життя скалічив людину: Єфремова мали посадити ще замолоду Ксенія Качаліна, четверта дружина

П'ята дружина актора Софія Кругликова, як могла, чинила опір його пиятикам і намагалася витягнути чоловіка із його згубної пристрасті. Проте все було марно.

Пив, бив жінок і на все життя скалічив людину: Єфремова мали посадити ще замолоду Софія Кругликова, п'ята дружина

Здається, лише його першій дружині, Олені Гольяновій, вдалося його вчасно розкусити та уникнути сумної долі інших жінок.

Пив, бив жінок і на все життя скалічив людину: Єфремова мали посадити ще замолоду Олена Гольянова, перша дружина

У хвилини гніву він на кожну свою жінку піднімав руку і взагалі ставав некерованим. Так, директор "Современника-2" одного разу розповів, що Єфремов запив на гастролях і змінив репертуар, який був заявлений в афішах. Причому заперечень і критики він не приймав, а одразу ліз битися.

"Він зовсім не добрий чоловік. Веселий серед друзів. А якщо хтось йому буде перечити, то може вдарити. І тоді вже не розбирається, хто перед ними - чоловік, жінка або старий", - каже колишня завліт МХАТ Тетяна Бронзова.

Ще в юності, будучи студентом, він побив літнього ветерана. Щоб сина не запроторили за це в тюрму, Олег Єфремов терміново відправив його в армію.

"Пізніше Єфремов-старщий звільнив сина з театру за те, що він покалічив одного чоловіка - сильно йому вдарив у пах. Той чоловік не може мати дітей. Проти Міші порушили кримінальну справу, але закрили його завдяки зв'язкам Олега Єфремова, - розповіла Тетяна Бронзова.

Загалом у Михайла Єфремова було п'ять офіційних дружин, які народили йому шістьох дітей. Однак жодну зі своїх жінок, п'яниця-актор не зробив щасливою.

Нагадаємо, дочка Єфремова від четвертого шлюбу, Анна-Марія вважає, що батько повинен відповісти за п'яне ДТП і сісти у в'язницю. При цьому він також вважає, що її мати, алкоголічка і наркоманка Ксенія Качаліна, потребує психіатричному лікуванні.

Українців змусять відзвітувати за кожну гривню: банки вимагають підтвердження джерела грошей
В Україні перевірятимуть кожен банківський переказ. Навіть за 150 гривень доведеться звітувати. При виявленні порушень накладатимуться значні штрафи. ...
Коли в Україні знову потеплішає: Наталка Діденко засмутила прогнозом погоди
Народний синоптик Наталка Діденко розповіла, коли в Україні знову потеплішає і припиняться дощі з грозами. За словами метеоролога, терпіти холод і вог...
У ВООЗ закликали до посилення карантину: ослаблення призвело до другої і третьої хвилі епідемії
У світі почалася друга хвиля пандемії коронавіруса. У деяких країнах другу хвилю захлеснула ще сильніша третя. До таких плачевних наслідків призвело п...
Названі ознаки фальсифікації виборів в Білорусі: “80% за Лукашенко не проголосували“
Поки Олександр Лукашенко святкує свою перемогу на президентських виборах в Білорусі, в країні тривають мітинги тих громадян, які не згодні з попередні...
Алкогольний напій, який діє на організм, як парацетамол
Невелика доза цього алкогольного напою допоможе забути про головний біль. Однак лікарі закликають не зловживати, інакше ви отримаєте зворотний результ...