Пугачова несподівано зізналася, що старіє: “Лягаєш і думаєш – прокинутись би“

Пугачова несподівано зізналася, що старіє: “Лягаєш і думаєш – прокинутись би“ - today.ua

Алла Пугачова, яка нещодавно відзначила в скромному карантинному колі своє 71-річчя, незмінно залишається об'єктом пильної уваги користувачів Мережі. Феномен цієї жінки не лише в тому, що вона талановито співає, але і в тому, що, незважаючи на вік, вона, як і раніше, цікава людям.

У неї дуже багато шанувальників і дуже багато недоброзичливців, готових таврувати і засуджувати у будь-який час доби. Других вона вважає такими ж необхідними для підтримки тонусу, як і перших. Про це Пугачова написала у своєму пості, розміщеному в Мережі. Примадонна пише, що відкрила для себе Instagram і щодуху користується його можливостями.

"Пішла тенденція звинувачувати мене в старості. Неначе люди самі не будуть старіти. А я-то зросла "Молодым везде у нас дорога, старикам везде у нас почет". І ось я, тітонько сімдесяти років, що виросла на таких правилах, раптом читаю, і мене сміх розбирає: «Стара! Така-сяка. Дивіться, яка вона, без фарби, без усього!» Думаю: «А я тебе додам!» Instagram — це цікаво, мені сподобалося, пограти можна — коли нудно...", - пише зірка в своєму пості.

Звичайно, безтактність деяких коментарів – за межею добра і зла, і таких вистачає. Напевно, дійсно потрібно мати мужність і мудрість, щоби спокійно приймати весь цей потік бруду, що ллється від людей, які ніколи тебе вживу навіть не бачили і навряд чи колись побачать, однак залишають за собою право засуджувати. Напевно, пост Пугачової про це. Дивно, що вона його розмістила на сторінці молодшої дочки Лізи Галкіної. Можливо, щоби Ліза прочитала усе, коли виросте і зрозуміла, через що довелося пройти її немолодій матері?
"Всі пишуть, звинувачують: «Стара, стара». Так! Я стара. І нічого з цим вдіяти не можу. Говорити про те, що у мене душа молода, я теж не буду. Так, я старію. Вже лягаєш і думаєш: "Прокинутися б", - ошелешує пронизливим визнанням Алла Борисівна.

https://www.instagram.com/p/CAuqr5Rlaes/

Напевно до кінця зрозуміти весь цей її страх можуть лише ті, хто сам лягає з такою думкою. Адже їй ще піднімати дітей. І справа не в грошах – вони-то якраз є. Але ж маму малюкам не замінить ніхто.

Звичайно, шанувальники зірки підтримали її у коментарях, написавши, що вона чудово виглядає для своїх років. І це – щира правда. Ось ще, якби було поменше злостивих хейтерів, можливо, вона сама частіше забувала би про свій вік.

До речі, Алла Пугачова якось недавно зізналася, що мріє побувати на весіллях своїх дітей. Шанувальники тоді теж відреагували по-різному: від "друге життя собі підготувала" до "у неї все вийде". І других, звичайно, було більше.

Педіатри розповіли, як поширюється коронавірус у школах, і що буде з навчальним роком
Педіатри-інфекціоністи зі США розповіли, що буде з новим навчальним роком. Адже в Америці, як і в більшості країн світу, навчальні заклади були закрит...
Підвищення цін на проїзд у Києві: Кличко зробив нову заяву
Мер Києва Віталій Кличко повідомив жителям і гостям столиці, що вартість проїзду у громадському електротранспорті, у зв'язку з підвищенням тарифів на ...
“Президент загубився“: Гонтарєва ошелешена заявою Зеленського про долар по 30 грн
Ідею президента Володимира Зеленського про штучну девальвацію гривні до 30 грн/дол. однією з перших розкритикувала екс-глава Нацбанку Валерія Гонтарєв...
В Україні терміново закривають пляжі: що виявили у воді
В Україні мешканці п'яти міст можуть залишитись без улюблених місць відпочинку, там терміново закривають пляжі. Проби води на громадських пляжах показ...
Зеленський відреагував на смертельну ДТП під Києвом: водіям збільшать штрафи за нетверезе водіння
Президент Володимир Зеленський відреагував на смертельну ДТП, яка сталася на трасі під Києвом 12 липня. За словами глави держави, ця трагедія є страшн...