Не піснею єдиною: стало відомо, звідки у Пугачової гроші на розкішне життя

Не піснею єдиною: стало відомо, звідки у Пугачової гроші на розкішне життя  - today.ua

Алла Пугачова, яка давно вже активно не гастролює, а лише зрідка виходить на сцену, і явно вже давно не заробляє на прожиття співом, тим не менш, веде розкішний спосіб життя.

Звичайно, в сім'ї Примадонни є годувальник – Максим Галкін, який, на відміну від своєї дружини, активно гастролює і може утримувати сім'ю. І все ж, утримувати розкішний будинок-палац у Підмосков'ї, добре і дорого відпочивати, забезпечувати дітям заняття з репетиторами – усе це коштує чималих грошей. Тому у прихильників зіркової парі давно виникають питання, звідки у сім'ї Алли Пугачової такі статки.

Відповідь на це питання дав засновник і продюсер групи "Ласковый май" Андрій Разін. Він розповів в інтерв'ю одному з російських ЗМІ, що Алла Пугачова, виявляється, володіє нафтовою свердловиною в Нєфтєюганську.

Однак про це знає дуже обмежене коло людей, додав Разін. Він і сам дізнався про це випадково від керівника однієї з нафтових компаній, будучи там на гастролях. Тоді нафтовик і розповів йому в приватній бесіді, що у Примадонни є там своє невичерпне джерело доходів, і що Пугачова регулярно отримує дохід від цієї свердловини.

"Весь прибуток від неї капає в кишеню Алли. Там же є свердловина Філіпа Кіркорова і багатьох інших артистів", - розповів Разін.

Втім, імена інших щасливих володарів заповітних грошових потоків продюсер розкривати чомусь не став.

Як з'ясувалося чоловік Примадонни, Максим Галкін, нічого й не підозрював про прибутковий бізнес своєї знаменитої дружини. Втім, судячи з його посту в Instagram, нічого не було відомо про свердловину не лише йому, але й самій Аллі Пугачовій.

"Адресок свердловини не підкините, хоч будемо знати, де наші гроші", - написав Максим у коментарі до опублікованого інтерв'ю.

Не піснею єдиною: стало відомо, звідки у Пугачової гроші на розкішне життя

Нагадаємо, нещодавно Алла Пугачова з'явилася на публіці в інвалідному візку, що не на жарт стривожило прихильників співачки.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...