Не піснею єдиною: стало відомо, звідки у Пугачової гроші на розкішне життя

Не піснею єдиною: стало відомо, звідки у Пугачової гроші на розкішне життя - today.ua

Алла Пугачова, яка давно вже активно не гастролює, а лише зрідка виходить на сцену, і явно вже давно не заробляє на прожиття співом, тим не менш, веде розкішний спосіб життя.

Звичайно, в сім’ї Примадонни є годувальник – Максим Галкін, який, на відміну від своєї дружини, активно гастролює і може утримувати сім’ю. І все ж, утримувати розкішний будинок-палац у Підмосков’ї, добре і дорого відпочивати, забезпечувати дітям заняття з репетиторами – усе це коштує чималих грошей. Тому у прихильників зіркової парі давно виникають питання, звідки у сім’ї Алли Пугачової такі статки.

Відповідь на це питання дав засновник і продюсер групи “Ласковый май” Андрій Разін. Він розповів в інтерв’ю одному з російських ЗМІ, що Алла Пугачова, виявляється, володіє нафтовою свердловиною в Нєфтєюганську.

Однак про це знає дуже обмежене коло людей, додав Разін. Він і сам дізнався про це випадково від керівника однієї з нафтових компаній, будучи там на гастролях. Тоді нафтовик і розповів йому в приватній бесіді, що у Примадонни є там своє невичерпне джерело доходів, і що Пугачова регулярно отримує дохід від цієї свердловини.

“Весь прибуток від неї капає в кишеню Алли. Там же є свердловина Філіпа Кіркорова і багатьох інших артистів”, – розповів Разін.

Втім, імена інших щасливих володарів заповітних грошових потоків продюсер розкривати чомусь не став.

Як з’ясувалося чоловік Примадонни, Максим Галкін, нічого й не підозрював про прибутковий бізнес своєї знаменитої дружини. Втім, судячи з його посту в Instagram, нічого не було відомо про свердловину не лише йому, але й самій Аллі Пугачовій.

“Адресок свердловини не підкините, хоч будемо знати, де наші гроші”, – написав Максим у коментарі до опублікованого інтерв’ю.

Нагадаємо, нещодавно Алла Пугачова з’явилася на публіці в інвалідному візку, що не на жарт стривожило прихильників співачки.

Тест на уважність: знайдіть 7 відмінностей на картинках, які бачать не всі
Відмінна головоломка, яка допомагає не тільки перевірити свою уважність, але і підвищити самооцінку. Адже мало хто здатний виявити всі 7 відмінностей на цих картинках. Якщо...
Справжні хижаки: ТОП-5 злих і агресивних порід кішок
Кішки далеко не завжди м’які і пухнасті, серед них досить багато агресивних і злих порід, яким не потрібно цілими днями ніжитися в обіймах господаря і...
Лєра Кудрявцева осоромилися перед чоловіком: “Що це м’якеньке в штанях?”
Лєра Кудрявцева скаржиться на тяготи карантинного життя. Телеведуча каже, що вимушене домашнє ув’язнення перетворило її на куховарку. Цілий день вона готує сніданки, обіди і вечері...
Як спекти смачні паски: найбільш вдалий рецепт великодньої випічки на заварному тісті
Ніжні, повітряні і неймовірно ароматні паски виходять на заварному тісті. Від такої пасхальної випічки всі в захваті. При цьому спекти смачні паски на заварному тісті...
Надія Бабкіна досі в комі: залишається тільки сподіватися
Надія Бабкіна, як і раніше, перебуває в медикаментозній комі, в яку її вели кілька днів тому. Лікарі утримуються від будь-яких прогнозів, позаяк немає позитивної динаміки....