Наталія Могилевська привітала Алана Бадоєва з днем народження: подарунок шокував фанатів

Наталія Могилевська, яка давно дружить із продюсером і режисером Аланом Бадоєвим, оригінально привітала свого талановитого друга із 39-річчям. Вона подарувала йому ностальгічне фото, яке опублікувала у себе в Instagram.

Наталія Могилевська привітала Алана Бадоєва з днем народження: подарунок шокував фанатів - today.ua

"Дорогий мій друже! Робота з тобою завжди легка і геніальна! Дякую тобі за твої ідеї і неймовірні емоції, які я проживала завдяки тобі! З днем народження! Люблю", - написала Могилевська.

На знімку, який зроблений орієнтовно у 2007 році, зовсім ще молодий Алан Бадоєв знятий в оточенні чотирьох, теж зовсім юних дівчат, в яких відвідувачі сторінки Наталії Могилевської упізнали її саму, а також Світлану Лободу, Віру Брежнєву та засумнівалися щодо четвертої дівчини, яка розташувалася на підлозі біля ніг Алана.

Дехто вирішив, що це Надія Мейхер, проте інші впізнали у ній покійну Жанну Фріске. Виявилося, що це справді вона.

"А хто внизу на фото? Дуже схожа на Жанну Фріске", "Могилевська. Жанна. Лобода і Брежнєва", "Ви з роками тільки молодієте. Вічна пам'ять Жанні Фріске гарною була співачкою", "Люди! це фото молодості. Тому і Жанна там, і решта всі дуже молоді", Яка класна фотка, всі молоді і красуні!" - написали фоловери.

Дісталося компліментів і особисто Наталії Могилевській, яка дійсно виглядає на цьому знімку бездоганно.

"Наталочко, яка ви тут приголомшлива", "Наташа, ви худенька взагалі бомбічна. Треба тримати себе у формі для ефекту вау!! Це ваш образ", - висловили захоплення шанувальники співачки.

Однак присутність покійної Жанни Фріске на вітальному фото була сприйнята не всіма шанувальниками Могилевської із захопленням. Багато хто вважає, що не варто дарувати на день народження фото з померлою людиною. Навіть, якщо вони були друзями.

"Вже підібрали б іншу фотку", - дорікнули співачці.

https://www.instagram.com/p/B7JWXzEgLW2/

Нагадаємо, Наталя Могилевська нещодавно порадувала своїх шанувальників свіжими фото. На ньому зірка позує в гарній сукні з квітковим принтом, з розрізу якої виглядають стрункі ноги співачки.