Продукти, які категорично не можна розігрівати в мікрохвильовці

Продукти, які категорично не можна розігрівати в мікрохвильовці - today.ua

Мікрохвильовка, до якої багато хто вже так звик, що не увляє своєї кухні без цього зручного побутового приладу, виявляється, не така вже й нешкідлива. Якщо з приготуванням і розігріванням їжі на газовій конфорці або на електричній все більш-менш зрозуміло, то природа підігріву в мікрохвильовці зовсім інша.

Тут розігрівання речовини відбувається не за рахунок передачі теплової енергії, а за рахунок поглинання електромагнітних хвиль. І цей процес змінює хімічний склад деяких продуктів. Тому багато продуктів не лише втрачають свої корисні властивості при такому розігріві, але й набувають шкідливих якостей. Таким чином, розігріта їжа перетворюється на концентрат канцерогенів.

Отже, зупинимося детальніше, які ж продукти ліпше тримати від мікрохвильовки подалі та розігрівати їх на старій добрій плиті.

До таких продуктів відноситься, зокрема яловичина, в якій при нагріванні у мікрохвильовці руйнуються білки та жири. Відповідно це збільшує в ній вміст канцерогенів.

Категорично протипоказано розігрівати в мікрохвильовій печі дитячі молочні суміші і грудне молоко. Через такий підігрів руйнуються амінокислоти, що містяться в такому харчуванні. У підсумку, воно не просто втрачає корисність, але й стає небезпечним для малюка.

З тієї ж причини медики не рекомендують гріти в мікрохвильовці і зернові продукти. Не варто розігрівати в мікрохвильовій печі і раніше приготовані овочі.

І ще одну небезпечну процедуру, пов’язану із розморожуванням ягід і фруктів у мікрохвильовій печі, також краще залишити в минулому.

Зате картопляна запіканка, приготована у мікрохвильовці, порадує вашу родину швидкістю приготування і відмінним смаком. До складу такої страви входять картопля, куряча грудка, сир, цибуля і спеції. Спробуйте, не пошкодуєте!

Скасування карантину: стало відомо, коли ресторани та кафе запрацюють без обмежень
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дозволив запустити роботу закладів громадського харчування в Україні вже з 5 червня. Починаючи з цієї дати, кафе та ресторани мають право...
Черешня на прилавках: медики розповіли про шкоду ранніх сортів
На початку червня починається сезон ранньої черешні, якою вже завалені прилавки ринків, що нещодавно відкрилися після карантину. Продавці накручують ціни на сезонну ягоду, тому дозволити...
Лоліта Мілявська намагалася покінчити з собою: “Після карантину залізла в петлю”
Лоліта Мілявська часто шокує своїх шанувальників новими заявами про своє особисте життя. За час карантину зірка встигла остаточно розлучитися і знайти собі нового партнера по...
Повний Місяць 5 червня: чого очікувати знакам Зодіаку від магічної доби – гороскоп
На початку червня, п’ятого числа, на нас чекає черговий повний Місяць. Астрологи надають повному Місяцю на початку літа особливого значення. Вважається, що саме в цю...
В Україні з’явилися нові гроші: як виглядає монета номіналом 10 гривень
Національний банк України ввів в обіг монети номіналом 10 гривень, які з’явилися в банках 3 червня і поступово замінять паперові купюри. Всього має з’явитися близько...