Чоловік Корольової голими сідницями розвеселив Мережу: “Саме те для вірусу“

Наташа Корольова щодня, та абсолютно безкоштовно, може дивитися на голого Тарзана. Ця думка раптово осяяла деяких підписниць Сергія Глушка, викликавши у них приплив заздрощів та, одночасно, захоплення.

Чоловік Корольової голими сідницями розвеселив Мережу: “Саме те для вірусу“ - today.ua

Інша частина підписників визнала, що в Instagram останнім часом надто багато голого Тарзана. Третя частина вважає, що 50-річний чоловік і батько дорослого сина геть совість втратив. Загалом, у мікроблозі чоловіка Наташі Корольової зіткнулися думки, і раптово народився новий челлендж.

А всього лишень – Сергій Глушко "засвітився" у власному будинку у своєму робочому одязі. Ну, тобто, зовсім без одягу.

"Чим порадує новий день?.....Сонце)))) - вже непогано...? Всім ЗДОРОВ'Я І здорового глузду!", - підписав чоловік Корольової свій знімок, на якому він стоїть зовсім голий.

Сергій Глушко стоїть обличчям (і всім іншим, що попереду) до балконних дверей, а до глядачів повернутий п'ятою точкою. 50-річний чоловік розводить руками штори впускаючи до кімнати сонячне світло, а заодно радуючи тих, хто, можливо, мешкає навпроти.

Загалом, у кадрі видно бездоганну фігуру бодібілдера у повний зріст і його міцні сідниці. Саме вони і викликали захоплення та обурення підписників Тарзана. І, їй-богу, коментарі небайдужих людей виявилися нітрохи не гірші, ніж фігура чоловіка Наташі Корольової. Отже, даємо їх без купюр.

"І правда, у світі нині Д*ПА?,правда, не така красива ???", "Сусідку навпроти порадує вид з балкона ?", "Ох, як радує!!!!", "Цікаво, у нього є домашній одяг?", "навіщо на карантині одяг ?", "А чому тільки задом? Нешанобливо", "Перед тільки для Наташки", "перед, тільки за гроші?!", "Дуже гарна чоловіча фігура, молодець, багатьом чоловікам приклад, а кому не подобається, так відпишіться, не дивіться", "Геть совість втратив", "Тарзан молодець?кому не подобається, проходьте повз, не затримуйтеся.. А мені подобається", "Ще б, чужий чоловік не подобався", "Красиве тіло і за цим гігантська праця і тренування . Позитивного дня", "Дядько явно охр*ніває від власної значущості як Волочкова...", "Тарзан, я живу навпроти ?", "Ну крім д*пи, що, нічого....? Сергію ну справді набридло", "Що, член треба показати???", "Нічого не треба, зараз не до цього", "До цього, до цього! Саме те для вірусу. Ніж вештатися по заразі, краще зайнятися обговоренням попи", "Хатинка-хатинка, повернись до лісу задом, а до інста передом?", - жваво прокоментували чергове "ню" Тарзана його підписники.

https://www.instagram.com/p/B-jkOnuoHbx/

А тим часом, чоловік Наташі Корольової, сам того не гадаючи, дав початок новому челленджу, який можна було умовно назвати #покажипопумиру. Принаймні, деякі його підписники визнали ідею креативною та вирішили її наслідувати.

"Зараз тільки так можна підняти рейтинг) от теж думаю. Пора попу викладати)))?", "Добре сказати пора. А якщо вона в кадр не влазить?!!!?", "Теж піду д*пу ,чи що покажу у вікно. Додам радості і позитиву у світ)))", "А раптом ніхто не побачить? І все життя марно! Краще селфі і в інста", "Якщо не побачать, це їхня проблема! Зате моя д*па побачить світ із вікна)))", - резонно розсудили фоловери.

Отже, люди, не дивуйтеся, якщо завтра в Мережі з'явиться новий челлендж. Карантин, він такий.

Нагадаємо, днями дружина Тарзана Наташа Корольова не на жарт розлютила Мережу знімком багатолюдного святкового застілля під час епідемії. Щоправда, співачка поквапилась роз'яснити, що фото було зроблено ще рік тому о цій же порі.