Мендель заробляє майже вдвічі більше Зеленського: які таємниці приховують зарплати президента та його прес-секретаря

Прес-секретар президента Юлія Мендель отримує зарплату майже вдвічі більше президента. Про це повідомили "Українські новини", посилаючись на інформацію, отриману від Держуправління справами.

Мендель заробляє майже вдвічі більше Зеленського: які таємниці приховують зарплати президента та його прес-секретаря - today.ua

Так, за червень платня Зеленського склала 28 тисяч гривень, тоді як його прес-секретар отримала 46,2 тисячі.

У цій сумі, отриманій Юлією Мендель, не все становить зарплата. Її частина в оплаті праці дівчини дорівнює лише 21,75 тисячі гривень. Ще 8,7 тисячі вона отримала за інтенсивність праці. Крім того, 15,767 гривень становили премії і виплати за відрядження.

Мендель заробляє майже вдвічі більше Зеленського: які таємниці приховують зарплати президента та його прес-секретаря

При цьому з її заробітку вирахували 9 тисяч гривень податків. Таким чином, прес-секретар українського президента отримала за червень 37,2 тисячі гривень. Це зовсім не багато у порівнянні з доходами сильних світу цього, але при цьому втричі більше, ніж отримує середній українець.

Відомо також, що в квітні і травні Юлія Мендель отримувала таку ж зарплату. Приблизно стільки ж було і в лютому-березні. А от у січні їй заплатили більше – 52,5 тисячі.

При цьому зараз ні Юлія Мендель, ні інші чиновники не можуть отримувати понад 47,2 тисячі гривень – на період епідемії коронавіруса для них встановили таку межу виплат.

Нагадаємо, Мендель спростувала чутки про інтимний зв'яок із Зеленським. Вона заявила, що адекватним людям було смішно читати таке. Також дівчина натякнула, що у кожного фейку є свій автор.

ДЖЕРЕЛОukranews