Лоліта налагодила бізнес на карантині – від клієнтів вже відбою немає

Лоліта налагодила бізнес на карантині – від клієнтів вже відбою немає - today.ua

Лоліта Мілявська знайшла спосіб скоротати час в самоізоляції, а заодно заробити непогані гроші за відсутності концертів. Співачка налагодила випуск високоліквідного товару, який відразу знайшов попит у багатьох співгромадян. Про це зірка розповіла у своєму повідомленні, розміщеному в Instagram.

“Не хочу відставати від заробляння грошей ?♂ Шукаю себе в “новий час”, – прокоментувала Мілявська відео, в якому вона розповідає про своє ноу-хау.

Співачка розповідає, що зовсім недавно повернулася до Москви після чергового гастрольного туру та застала столицю, якої не бачила вже давно. У магазинах зметені з полиць продукти, туалетного паперу немає, миючі засоби теж розмітають усі підряд.

“Браво, хлопці, всі заробили. Все, що лежало на полицях, зметено. Далі більше за всіх заробили, напевно, ті, хто випускає маски і туалетний папір”, – пише Лоліта.

Побачивши такий безвідмовний спосіб збагачення, зірка вирішила і собі трохи заробити на цьому загальному ажіотажі. Адже все одно гастролей найближчим часом не буде.

“Тому я починаю виробництво власного туалетного паперу і можу допомогти не лише нашій країні, але й усім. Він буде називатися отак, – анонсувала новий бізнес Мілявська, при цьому показуючи в кадрі рулон туалетного паперу, на якому акуратно від руки написано: “Іди в *опу”.

При цьому співачка вибачається, що поки назва йде не в друкованому варіанті, а в рукописному. Та, як виявилося з коментарів, фанатам саме такий, рукописний, варіант – саме те, що потрібно. Від бажаючих отримати туалетний папір з особистим автографом улюбленої зірки, хай навіть і в такому варіанті, відбою немає.

“Жовта преса, до речі, відмінно підійде в якості туалетного паперу”, “Купую найбільшу партію??? Тільки з рукописним текстом, плачу будь-які гроші”, “А на сім’ю можна більше двох рулонів”, “Де можна придбати? Куди переводити гроші?” – тут же активізувалися фанати, вже готові віддавати гроші за таке ноу-хау.

А дехто вже замовив і персональний напис на рулоні.

“Лола, напишіть. Олег, йди в *опу!!! Мені буде приємно”, – очевидно це щось дуже особисте.

Таким чином, Лоліта Мілявська ще раз довела, що заробити можна і в епоху, коли все валиться, а підприємливість – такий самий талант, як і вміння співати.

Нагадаємо, нещодавно після одного з концертів Лоліта Мілявська відчула себе погано через нападу задухи і кашлю, спровокованого сценічним димом. Однак шанувальники запідозрили недобре і поквапились втекти від співачки.

Карантин в Україні можуть знову посилити: названо умови
Карантин в Україні, який поступово послабили 22 травня, можуть знову посилити, скасувавши попереднє рішення. Якщо загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів становитиме більше,...
Правила прописки змінили в Україні: що важливо знати кожному жителю країни
Кабінет міністрів України на черговому засіданні прийняв поправки в закон про реєстрацію громадян держави. Як тепер будуть оформляти прописку українці? Так, при реєстрації неповнолітнього українця...
“Росія не винна”: Савченко в інтерв’ю російським ЗМІ розповіла про Порошенка та Зеленського
Скандальна нардеп Надія Савченко дала інтерв’ю російській програмі “Новые русские сенсации” на НТВ, де розповіла про своє ставлення до Олександра Онищенка, про корупцію екс-президента Петра...
Тимошенко вступила в діалог з Порошенко: “Заради успіху на виборах…”
Юлія Тимошенко зі своєю партією “Батьківщина” активно відновлює контакти з політичною партією Петра Порошенка. Колишні союзники, а потім вороги, знову можуть об’єднатися проти чинної влади,...
Тарифи на холодну воду в Україні знову підвищать: коли і на скільки
Українців очікує чергове підвищення тарифів на воду. Таке рішення прийнято для 43 водоканалів по всій країні, а набере чинності воно з 1 січня 2021 року....