Лоліта налагодила бізнес на карантині – від клієнтів вже відбою немає

Лоліта налагодила бізнес на карантині – від клієнтів вже відбою немає - today.ua

Лоліта Мілявська знайшла спосіб скоротати час в самоізоляції, а заодно заробити непогані гроші за відсутності концертів. Співачка налагодила випуск високоліквідного товару, який відразу знайшов попит у багатьох співгромадян. Про це зірка розповіла у своєму повідомленні, розміщеному в Instagram.

"Не хочу відставати від заробляння грошей ?♂ Шукаю себе в "новий час", - прокоментувала Мілявська відео, в якому вона розповідає про своє ноу-хау.

Співачка розповідає, що зовсім недавно повернулася до Москви після чергового гастрольного туру та застала столицю, якої не бачила вже давно. У магазинах зметені з полиць продукти, туалетного паперу немає, миючі засоби теж розмітають усі підряд.

"Браво, хлопці, всі заробили. Все, що лежало на полицях, зметено. Далі більше за всіх заробили, напевно, ті, хто випускає маски і туалетний папір", - пише Лоліта.

Побачивши такий безвідмовний спосіб збагачення, зірка вирішила і собі трохи заробити на цьому загальному ажіотажі. Адже все одно гастролей найближчим часом не буде.

"Тому я починаю виробництво власного туалетного паперу і можу допомогти не лише нашій країні, але й усім. Він буде називатися отак, - анонсувала новий бізнес Мілявська, при цьому показуючи в кадрі рулон туалетного паперу, на якому акуратно від руки написано: "Іди в *опу".

При цьому співачка вибачається, що поки назва йде не в друкованому варіанті, а в рукописному. Та, як виявилося з коментарів, фанатам саме такий, рукописний, варіант – саме те, що потрібно. Від бажаючих отримати туалетний папір з особистим автографом улюбленої зірки, хай навіть і в такому варіанті, відбою немає.

"Жовта преса, до речі, відмінно підійде в якості туалетного паперу", "Купую найбільшу партію??? Тільки з рукописним текстом, плачу будь-які гроші", "А на сім'ю можна більше двох рулонів", "Де можна придбати? Куди переводити гроші?" – тут же активізувалися фанати, вже готові віддавати гроші за таке ноу-хау.

А дехто вже замовив і персональний напис на рулоні.

"Лола, напишіть. Олег, йди в *опу!!! Мені буде приємно", – очевидно це щось дуже особисте.

https://www.instagram.com/p/B94QzgKpZhM/

Таким чином, Лоліта Мілявська ще раз довела, що заробити можна і в епоху, коли все валиться, а підприємливість – такий самий талант, як і вміння співати.

Нагадаємо, нещодавно після одного з концертів Лоліта Мілявська відчула себе погано через нападу задухи і кашлю, спровокованого сценічним димом. Однак шанувальники запідозрили недобре і поквапились втекти від співачки.

Скільки українцям доведеться віддати за комуналку цієї зими: сума перевищує прожитковий мінімум
Комунальні послуги для українців з наступного місяця подорожчають, так як почнеться опалювальний сезон. Експерт Юрій Корольчук розповів, яку суму дове...
Чи варто українцям зараз міняти долари: експерти розповіли
Долар в Україні стрімко дорожчає і до кінця вересня, за прогнозами експертів, повинен досягти 28,40 грн/дол., тоді як на сьогоднішній день американськ...
Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...
Дорогі чиновники: у Мінфіні пояснили, чому Офісу президента підвищили витрати на наступний рік
Міністр фінансів Сергій Марченко розповів журналістам, чому в бюджеті на наступний рік збільшили витрати на утримання Офісу президента майже на 40%. Г...
Шмигаль намагається взяти контроль над ринком електроенергії в Україні: діє за спиною у Зеленського
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль планує перепідпорядкувати державну компанію “Укргідроенерго“ під свій контроль. Експерти розцінюють такий крок, як рейде...