Колега розповіла про п'яні загули Єфремова: “Щодень – бухий у мотлох“

Колега розповіла про п'яні загули Єфремова: “Щодень – бухий у мотлох“ - today.ua

Колега Єфремова, актриса Наталя Лапіна, знає Михайла Олеговича вже давно і давно знає його, як людину, що п'є. Про це вона розповіла одному з російських видань.

Наталя Лапіна пригадала, як близько півтора десятка років тому режисер Микита Міхалков вирішив "згадати молодість", влаштувавши круїз по Волзі в атмосфері "Жорстокого романсу". Міхалков зібрав на теплоході багатьох іменитих артистів, серед яких були покійний Михайло Задорнов, Володимир Машков, Михайло Єфремов та інші відомі люди. Пощастило в такій компанії відпочивати і їй.

Звісно, таке спілкування і така подорож спонукає людей розкритися. Втім, Єфремову і розкриватися не було потреби. Він завжди був свій парубок, і вже тоді була очевидна його пристрасть до алкоголю.

"Хороший, добрий чоловік. Але щодень – бухий у мотлох", - розповіла Лапіна.

Колега розповіла про п'яні загули Єфремова: “Щодень – бухий у мотлох“

Кілька разів бувало так, що народ, наситившись і нагулявшись, розходився після застілля, а Михайло Єфремов продовжував пити вже на самоті. Так і засинав за столом, коли нікого поруч не було, - пригадує актриса.

Наталя Лапіна також розповіла, що до алкоголіків їй не звикати. Мати у неї теж страждала на алкоголізм і всім розповідала, що запиває свої біди. Тоді актриса, пам'ятається, і у Єфремова, запитала, які біди він запиває горілкою. Проте відповіді так і не дочекалася.

А зараз Михайла потрібно полікувати, каже Наталя Лапіна. Загиблого, з його вини, водія Сергія Захарова вже не повернути. А Єфремов сам пити ніколи не покине. Йому б зараз замість домашнього арешту – клініку. Однак нічого цього немає. І по суті Єфремов уже пропащий чоловік.

До речі, багато з тих, хто близько його знає, кажуть, що не такий вже він насправді добрий. Він приязний лише в компанії, яка з ним гуляє. Разом з тим, Єфремов дозволяв собі піднімати руку на жінок, які були з ним поруч, і деяким з них відверто зламав життя.

Не дивно, що його донька від четвертого шлюбу, Анна-Марія визнала, що батько заслуговує на покарання. При цьому свою матір, колишню дружину Михайла Єфремова, Ксенію Качалину, вона мріє полікувати в психіатричній клініці. Адже у матері теж важка алкогольна залежність.

Українці зможуть побачити рідкісний зорепад Персеїди вже у серпні: названа дата
Щорічно у серпні в небі можна спостерігати зорепад Персеїди. Він триває з кінця липня і майже до кінця серпня. Метеорний потік починає рухатися з боку...
Що відбувається з нашим організмом, коли ми їмо сливи: не тільки для роботи кишечника
Сливи містять в собі багато корисних мікроелементів і вітамінів, тому в розпал сезону не варто ігнорувати цей фрукт. Сливи корисні не тільки тим людям...
Безробітних в Україні стане в рази більше: експерти назвали реальні цифри
Багато українців втратили роботу під час карантину, проте, це ще не кінець. Згідно з прогнозами економістів, безробітних в Україні до кінця року стане...
Україну накриє циклон, але в деяких регіонах буде без опадів: синоптики оновили прогноз на початок тижня
Погода в Україні на початку наступного тижня почне змінюватися не в кращу сторону. Циклон накриє країну вже в понеділок, 10 серпня. У більшості регіон...
Вибори в Білорусі: Лукашенко зробив важливу заяву - останні подробиці
У Білорусі 9 серпня відбуваються вибори глави держави. Чинний президент країни Олександр Лукашенко вже віддав свій голос, прийшовши на виборчу дільниц...