Коли краще не використовувати гель-лак: протипоказання до манікюру

Гель-лак – справжній порятунок для тих жінок, які не мають достатньо часу для того, щоб постійно робити манікюр. Таке покриття надійне і красиве, але в деяких випадках від нього краще відмовитися.

Коли краще не використовувати гель-лак: протипоказання до манікюру - today.ua

Грибок на нігтях

Якщо ваша нігтьова пластина пошкоджена грибком, то вам доведеться забути про такий манікюр на деякий час. Для початку вирішіть цю проблему. Але і після лікування рекомендується дати відпочинок своїм нігтям. Ви сміливо можете замінити гель-лак звичайним лаком.

Шаруються нгогті

Якщо ваші нігті схильні до шарування, то гель-лак – не ваш варіант. Такий манікюр не буде триматися довго. З великою ймовірністю ваші нігтики поламаються у перші ж дні. Крім того, після таких випробувань вони стануть ще слабкіше. Фахівці радять спочатку зміцнити нігтьову пластину, а потім приступати до покриття лаком.

Тонкі і ламкі нігті

Коли краще не використовувати гель-лак: протипоказання до манікюру

Нігтики, які постійно ламаються, потребують особливого догляду. Якщо ви вирішите наростити поверх них штучний нігті і покрити їх гель-лаком, то тим самим значно погіршить ситуацію.

Порадьтеся зі своїм майстром, яке лікування краще застосувати у вашому випадку. Ви можете скористатися покупними засобами, а можете робити для своїх нігтів маски з натуральних продуктів.

Якщо у вас немає ніяких протипоказань до використання гель-лаку, то пропонуємо вам ознайомитися з кращими ідеями чудового дизайну в нашому матеріалі.