Каменських розповіла, як вона приборкала норовливого Потапа: не кожна так змогла би

Настя Каменських часто ділиться зі своїми підписниками у Мережі не лише своєю творчістю, але й багатьма корисними порадами. Так, її прихильниці гідно оцінили тренування, які з ними проводила співачка онлайн під час карантину. А в одній зі своїх останніх публікацій Настя дала поради дівчатам, які тільки налагоджують особисте життя.

Каменських розповіла, як вона приборкала норовливого Потапа: не кожна так змогла би - today.ua

32-річна Каменських, яка от-от досягне віку Христа (33 їй виповниться 4 травня) заміжня за своїм колишнім сценічним партнером , а нині просто колегою, репером Потапом (Олексієм Потапенком). Пара офіційно розписалася в минулому році, проте закохані вже до того жили разом. Весілля двох зірок відбулося після того, як пара завершила виступи у спільному дуеті. До початку спільного життя у кожного з них було своє особисте життя.

У Насті Каменських було кілька чоловіків, з якими, можливо, вона могла би утворити подружню пару, однак із жодним не склалося. Зате до шлюбу з Потапом Настя підійшла вже із твердим переконанням, що спільне життя - це мистецтво компромісів. Ось про ці компроміси з боку жінки вона й розповіла своїм шанувальницям.

Каменських розповіла, як вона приборкала норовливого Потапа: не кожна так змогла би

Жінка має в першу чергу любити себе, каже Настя. При цьому не варто плутати любов до себе із самозакоханістю: це – різні поняття. Якщо жінка сповнена комплексів і невпевненості в собі, чоловік обов'язково це відчує. І, звичайно, буде шукати розради на стороні з більш успішною та упевненою в собі дівчиною. Кому ж потрібна поруч сіра миша? Жінка повинна знати собі ціну і обов'язково ненав'язливо нагадувати про неї. Тоді і чоловік буде її цінувати, впевнена Настя Каменських.

І обов'язково з чоловіком треба розмовляти. Чоловіки – істоти більш примітивні в плані інтуїції. Вони від природи не наділені такою інтуїцією, як слабка стать. Тому марно сподіватися, що він зрозуміє ваші образи і бажання інтуїтивно. Йому потрібно про це говорити.

"Хваліть чоловіка. Не за все підряд, а за що самі хотіли б отримати похвалу. Не бійтеся, що чоловік розслабиться від цього. Навпаки, у них від цього виростають крила і хочеться робити більше!" – радить Настя.

Каменських розповіла, як вона приборкала норовливого Потапа: не кожна так змогла би

При цьому вона також вважає, що для жінки важливо в усіх ситуаціях залишатися жінкою – ніжною, трохи загадковою і, звичайно ж, люблячою. І ні в якому разі не можна брати на себе роль мами. Не потрібно випробовувати його терпіння своїми порадами. От коли сам попросить – тоді інша справа. І не слід намагатися все робити самій, захищаючи його від усілякої праці. Бо наступного разу він вже звично буде чекати, поки ви самі виконаєте цю роботу.

"Ніколи не критикуйте і не намагайтеся переробити людину. Це руйнує стосунки. Будьте гідною жінкою, і поруч з вами буде гідний чоловік. А якщо ні - тоді ваша самоповага не дасть вам бути поруч із цією людиною", - переконана Настя Каменських.

Істини, загалом, прості, і зустріти їх можна в будь-якому підручнику психології і чи не в кожному жіночому глянці. Однак чомусь далеко не всі жінки вміють дотримуватися цих порад. Мабуть, не навчилися ставити теорію на службу практиці, що цілком вдалося Насті Каменських.

Нагадаємо, до Олексія Потапенка красива брюнетка Настя Каменських встигла закрутити голову не одному чоловікові. Про всіх чоловіків зірки ви також можете прочитати у нас.

ДЖЕРЕЛОshowbiz.clutch.ua